2733
2734

تو یه خونه رو ب روی هم نشستن. هم دیگه رو تو اینستا  تگ میکنن تبریک تولد یا سالگرد ازدواج  یا روز زن و ... میگن.  حالا اینا هیچی. اونایی که شوهرشون روز زن یا تولدشون براشون کادو خریده بعد عکس کادو رو میگیرن میزارن اینستا .بعد شوهرشونو تگ میکنن میگن مرسی بابت کادو. یعنی همون لحظه نشده تشکر کنن. ؟ من چرا انقدر اینا برام عجیبن ! 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مگه هستن اینا ؟؟؟

حالا فالوورای منم سم هستن ولی اینایی که تو میگی نوبره !!!

منکه پیجم داره خاک میخوره

فعالیت اینستاییم تو دایرکته 

ریلز میفرستم واسه دوستام 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

برا منم عجیبه،من خودم یه جور روانشناسی آدما رو بلدم حس میکنم کمبود محبت دارن برای اینکه بقیه بهشون تبریک بگن  بعد تو دنیای واقعی همین آدما بیشتر باهم جنگ دارن 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2706