2733
2734
عنوان

میشه بیاین

145 بازدید | 17 پست

بنظرتون مردی ک توی دعوا و بحث طرف خانوادش ‌ میگیره باید ازش جدا شد مثلا میرم خونه باباش خواهراش باهام احوالپرسی نمیکنن ب خودم و بچم بی محلی میکنن بعد شوهرم میگه تو دروغ میگی اونا خیلی هم خوبن اخرین بار با خانوادش بحثم شدک خواهراش همه حمله کردن ب من و شروع کردن ب فحش دادن ب من من اصلا طوری تربیت نشدم بخوام ب کسی فحش بدم کلا بحث و دعوا رو هم اونا شروع کردن من فقط کوتاه میومدم بلکه دعوا تموم شه بعد شوهرم از در اومد بدون اینکه اصلا بپرسی چیشده اومد سمت من ک من و بزنه جلوی خواهراش درصورتی ک اصلا من دعوا رو شروع نکرده بودم وفقط داشتم کوتاه میومدم منم از خونشون زدم بیرون اومدم خونه بابام شوهرم همش ب خواهراش میگف حقشه اصلا نپرسید چیشده فقط اشک ریختم من و گذاشت خونه بابام و رفت تا دوهفته اصلا ی زنگم نزد درصورتی ک من هیچ گناهی نداشتم الانم خونه بابام قهرم کلا خونوادش بهم بی احترامی میکنن و همسرم میگه مهم نیس خودم تصمیمم طلاقه غرورم جلو خانوادش له شد اینقدر غصه میخورم میترسم ام اس بگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پس بچت چی؟

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2738
بچم الان پیش منه خواهر شوهرم ب شوهرم گفت داداش بچه رو ازش بگیر خودم واست بزرگش میکنم درحالت عاد ...

این قوم الظالمین رو از کجاپیدا کردی ؟

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
من ی نابودشم خستم اینقدر غصه خوردم نمیدونم چ گناهی کردم ک شوهرم باید این ادم باش

غصه نخور همه مردا یه پوخن

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
2706