2737
2739
عنوان

بهم بگین توقعم زیاده؟

86 بازدید | 13 پست

بچه‌ها

من مامانم بازنشسته ست، الان تو خونه ای که از طرف بابام ارث رسیده بهمون با خواهرم زندگی میکنه.

خودش یه آپارتمان داره که خالیه ، یه زمین که جواز ساخت نمیدن بهش هم ورثه ای از طرف پدرش بهش رسیده.

بهش میگم اپارتمانت و زمینت رو بفروش یکی کن یه ویلا شمال بخر، عشق و حال کنیم حداقل، چیه گذاشتی بدون استفاده. 

هی میگه باشه ولی اقدامی نمیکنه.

از دستش ناراحتم.

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه ربطی داره خب من دختر مامانم هستم. با ازدواج مگه چیزی عوض میشه؟

دختر مامانتون هستین ودرست کلی وقتی مستقل شدین برای مادرتون تصمیم نگیرید از همسرتون لخواین براتون فراهم کنن

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2738
از نظر من بله زیاده تو مسائل شخصی مادرت دخالت نکن.

مگه من گفتم برای من بخره

برای خودش بخره استفاده کنه، من هم در کنارش لذت ببرم

چه اشکالی داره خوشحالمون کنه

چه ربطی داره خب من دختر مامانم هستم. با ازدواج مگه چیزی عوض میشه؟

نه اشتباه نکردی

مادرت میخوادچکارکنه اونارو

برای شماهانده برای کی نگه داره؟!

کارخوبی کردی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
دختر مامانتون هستین ودرست کلی وقتی مستقل شدین برای مادرتون تصمیم نگیرید از همسرتون لخواین براتون فرا ...

خب وقتی اول زندگیمونه و هنوز خونه نخریدیم، چه ویلایی بگیریم.

خب مامانم میتونه، برای خودش بخره ،ما هم استفاده کنیم 

مگه من گفتم برای من بخره برای خودش بخره استفاده کنه، من هم در کنارش لذت ببرم چه اشکالی داره خوشحال ...

وقتی راضی نیست کاری هم از دستت بر نمیاد الان بابای منم دقیقا همینجوری باهاش بحث دیگه نمیکنیم

خب وقتی اول زندگیمونه و هنوز خونه نخریدیم، چه ویلایی بگیریم. خب مامانم میتونه، برای خودش بخره ،ما ه ...

من باشم همچنین توقعی هیچ وقت ندارم شما رو نمیدونم

هرچی آرزوی خوب مال تو