2737
2739
عنوان

موی دور سینم 😑

238 بازدید | 14 پست

من ۱ هفته پیش دور سینم یک موی پررنگ و دراز در آورد و با موچین کندمش یعنی از ریشه گرفتمش الان دیدم در اومده ولی پر رنگ تیغ تیغی انگار مثلا ژیلت زدم در صورتی که نزدم  و سیاه مشکی قبلا مشکی بود ولی در این حد نه چرا اینجوری شده مگه مورو از ریشه بگیریم ضعیف نمیشه پس چرا این قوی شده چرا تیغ تیغ در اومده من مو های پامو با اپیلیدی گرفتم ۲ ماه میشه تک و توک نرم در اومده خیلیم کم شده ولی چرا اینجوری شده 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم متاسفانه موی دور سینه دارم خخخ

خیلی بده و ضایس😂 تازه میگن اگه با تیغ بزنی بیشتر هم در میاد خخخخ دیگه گذاشتم به حال خودش بمونه البته اینکه مجردم هم بی تاثیر نیست تو این کار

یخورده بگذره بلند تر شن میبافمشون بافت انگولایی 

اون مو موی هورمونیه

ربطی به ریشه نداره 

موهای نواحی جنسی که ضخیم میشن اوصولا از مشکلات هورمونی میان

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740
یه آزمایش هورمون بده

ازمایش هورمونی رو جسارته کدوم دکتر باید برم پیشش بگم بده؟

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
موی دور هاله سینه بیشتر هورمونی برید ازمایش و سونو بدید تنبلی تخمدانم موی زائد میاره

خوب میشه ینی؟🥲

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2706