2737
2739
عنوان

احساس میکنم هیچکس باهام حال نمیکنه

292 بازدید | 27 پست

من به شدت آدم درونگرا و بی اعتماد به نفسیم و با هرکسی نمیتونم‌ارتباط برقرار کنم...سر کار که میرفتم اولش همکارم خیلی باهام خوب بود بعدها باهام بد شد بی دلیل.... همینطور دوستام،دوستایی ‌که همیشه باهم بودیم رابطمون کم و قطع شد...یه دخترعمه داشتم خیلی باهم اوکی بودیم اونم سردشد باهام چندساله باهاش بیرون نرفتم...نمیدونم چرا اینجوریه رفته رفته تنهاتر میشم...حس میکنم ایرادی دارم یا بقیه ازم‌خوششون نمیاد ولی نمیفهمم چرا...شاید بخاطر آرومی و کم صحبتیم باشه کسی این مشکلو داره؟میشه راهنمایی کنید

معمولا ادمای درونگرا اینجورین ک فکر میکنی خودشونو میگیرن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضی لیاقت  دوستی ندارن به این چیزا نیست. درون‌گراهم که باشی با دوستت حرف داری برای زدن . دلیل نمیشه که بره. شما سطحت با اونا متفاوت بوده هم لول خودت رو باید پیدا کنی. به قولی کبوتر با کبوتر باز با باز

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
2740
کم صحبت بودن چیز بدی نیست ، ولی اینکه ندونی چی رو بگی و چی رو نگی جالب نیست.

آخه همه عاشق آدمای خوش صحبت و اجتماعین،من همش تو خودمم بخاطر نداشتن اعتماد به نفس هستش

خردادی هستی؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
بعضی لیاقت  دوستی ندارن به این چیزا نیست. درون‌گراهم که باشی با دوستت حرف داری برای زدن . دلیل ...

آخه ینی اینهمه آدم هیچکدوم هم لولم مبودن؟حتی دوست پسرم که میگفت عاشقتم و فلان ولم کرد رفت...

2706