2733
2739
عنوان

بیاید نظربدید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3827 بازدید | 194 پست
کیاهستن عکس تکی خدموبزارم

اگ هستین لایک کنید بدونم بعد بزارم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
چراااااااااا خب

مگه یکی ماهی داره به ماهیش میگه بچم 

یا یکی طوطی داره یا هرچی بهشون میگن بچه م 

چرا به سگتون میگید بچه م ....مثلا یک سگ رو با بچه ای ک دراینده قراره بدنیا بیارید یکسان میدونید؟

چرا من تو کتم نمیره 

حس میکنم اگ به سگ بگم بچم عذاب وجدان میگرم

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه یکی ماهی داره به ماهیش میگه بچم  یا یکی طوطی داره یا هرچی بهشون میگن بچه م  چرا به س ...

وای چ گیری میدینا طفلیو خوردی 

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2740
مگه یکی ماهی داره به ماهیش میگه بچم  یا یکی طوطی داره یا هرچی بهشون میگن بچه م  چرا به س ...

خب خیلی دوسششششششش دارم ...خیلی کیوتهه

من قندو از زندگیم حذف کردم چرا فک کردی تو عنو نمیتونم حذف کنم؟
خوشگلی اسی  عکس نزار زیاد قشنگم

چشمم مرسییی

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2706