2733
2734
عنوان

تو این زمونه دختری پیدا میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1878 بازدید | 129 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

راجع به دو تا سوال دیگتون هم باید بگم 

زندگی تو یه خونه محال نیست اما مدیریتش خیلی مهارت میخواد و متاسفانه اکثر آدما مهارت و سیاست مدیریت کافی رو ندارن و مشکل ایجاد میشه.

ازدواج فامیلی هم من خودم نمیپسندم و خط قرمزمه. به شما هم توصیه نمیکنم چون یه مشکلی پیش بیاد علاوه بر زندگی شما روابط چندتا خانواده هم تحت تاثیر قرار میگیره و چه بسا باعث بهم خوردن رابطه ها میشه

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

خوب همون طبقه رو اجاره بدید. برید یه جا اجاره کنید خیلی بهتره نزدیک بودن هر چی هم که هر دو طرف خوب باشم خود به خود نظر دادن ها تو زندگی هست و اختلاف پیش میاد من مامانم رو این موضوع حساسه همیشه میگه پیش هم خوب نیست 

اهل مسجد نیست مامانم

دور همی های زنونه هم میتونه خوب باشه.

یه سری سامانه هم برای واسطه گری و معرفی مورد وجود داره مثله سامانه آدم و حوا و سامانه همدم

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
شرایط اقتصادیتون چطوره؟  پرستیژ خانواده و خودتون اوکیه؟  اگ اره فامیل بگیر بهتره

اقتصادی بابام خداروشکر پولداره

منم وضعم بدک نیست شکر

یکی تو فامیل خواستم گفتن زوده فعلا قصد درس خوندن داره دخترمون 

خیلی واضحه الان  دوره ای هستش که   سلیقه ها   متفاوت شده 

که به راحتی از شخص مورد نظر میشه پرسید که معیار شما چیه 

خب تاپیک خبر از این میرسونه   جسارتا  خانواده شما تعصب های خیلی قدیمی رو یدک میکشه 

والا ما ادم های مذهبی هم دیدیم خودش انتخاب کرده نه مامانش

بستگی به فامیلتون داره .هم فامیل هم غریبه خوب و بد داره.

دخترای فامیل ما و خانواده هاشون اکثرا خوبن .

زندگی با خانواده همسر سخته و مرد باید بتونه خیلی خوب روابط رو مدیریت کنه که نه همسرش ناراحت بشه نه مادرش.

مثلا تجربه ای که خودم داشتم اینه که 

من رابطه ام با خانواده همسرم خوبه ولی بیشتر از دو روز که منزل مادرشوهرم باشیم یه اختلافی بین من و همسرم راه می اندازه بعد میگه دعواهاتون رو ببرید خونتون .

در حالی که من و همسرم اصلا تو خونه ی خودمون دعوا و اختلاف نداریم و رابطه مون عالیه و پر از تفاهم.

2706