2733
2734

یا مثل من یهو یه چیزی یادتون میفته میرید گوگل سرچ میکنید بعد میرید یه تاپیک دیگه بعد میرید تو تلگرام به دوستتون پیام میدید؟ یا یهو این وسط یه کاربری یادتون میفته میرید ببینید تاپیک جدید چی زده؟

کلا از اینور به اونور؟ یا یه دونه رو تموم میکنید میرید سراغ بعدی؟

نه متمرکز هستم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خر کی عکس بزاره 

میبرم عکس رو تو گوکل سرچ میکنم ببینم فیکه یا نه 

مچ سه نفرو گرفتم 

تاپیکشونو بستن😂🥲

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
2731
خر کی عکس بزاره  میبرم عکس رو تو گوکل سرچ میکنم ببینم فیکه یا نه  مچ سه نفرو گرفتم  ...

😂😂😂👌🏻

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

هیچ تاپیکی رو بیشتر از ۲صفحه دنبال نمیکنم 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

من تا حالا حوصلم نشده یه تاپیک پر بازدید رو که تو لیسته برم سمتش بخونم

مگه اینکه همون موقع آنلاین باشم و تو تاپیک باشم پربازدید بشه.

مواقعی که آنلاینم و طولانی میشه هم ترجیح میدم صفحه رو رفرش کنم برم تاپیک بعد تا اینکه منتظر باشم تهش چی میشه.

وسطاش هم ممکنه یهو ول کنم برم اینستا😂

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
نه متمرکز هستم

میخوام با چوب وایسم بالا سر خودم که تمرکزمو فقط روی یک موضوع بذارم. تمرین کنم. روز بروز دارم بدتر میشم. 

موقع درسم‌همینم. یهو میرم یه کاری انجام‌میدم بعد میام یا تو فکر میرم.

اکثرا ذخیرش میکنم موقت میرم به کارام میرسم بعد برمیگردم ادامش  وبعداز ذخیره هام حذفش میکنم . کمتر پیش میاد که ببینم دوستام چی جدیدا تاپیک زدن. 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2706