2737
2739

اونوقت نظرتون راجع به همچین مادرشوهری چیه؟

مثلا شوهرتونرو  شماچند وقت یه بار تو دعوا دست بلند میکنه

بعد مادرشوهره میاد فوضولی رابطه ی شمارو میکنه

بعد به عنوان قاضی هرسری موقع دعوا میاد در میزنه میاد تو به قضاوت و داوری میشینه بعد پسرشو شیر میکنه و تاییدش میکنه و به خاطر تاثیراتی ک از مادرش میگیره شوهرتونم بیشتر حق به جانب و پروتر و نمک نشناس تر میشه

و این دخالتا و پیگیریا و طرفداری کردنای مادرشوهرتون از پسرش روز به روز بیشتر رابطتونو خراب میکنه

شمار باشید رابطتونو را همچین مادرشوهری کم نمیکنید؟

مادرشوهرم برگشت جلو خودم به شوهرن گف خیلی از زنا کتک میخورن و بی صدا میشینن زندگی میکنن.

ینی پسرم بزنش این عادیه زنت باید بی صدا گذشت و زندگی کنه!

حتی یه بار برگشت میون داوری کردناش به شوهرم گف از کجا معلوم بخوای به زنت محبت کنی جنبه داشته باشه؟؟

بعدشم رو به من گفت ما راضی نبودیم تو سرکار بری درس بخونی با شوهرتم دعوا کردیم که نزارتت

خداوکیلی شما باشید از این خانواده شوهر خودخواه و عوضی کینه میگیرید فاصله میگیرید یا نه؟برای بهبودی رابطه و سلامتتون:)؟

)باهاشونن تو یه ساختمونم ولی روابطو کم کردم)

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

میرینم به اون شوهر و اون مادرش 

مهرم حلال جونم  ازاد

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا کتک به جایی برنمیخوره ول کن بابا

کتک به جایی بر نمیخوره ول کن بابا؟؟؟؟؟!!!!!

انشالله سر بچه هات همین بلا و سرنوشت بیاد قهر کردن یا اذیت شدن یا نتونستن تحمل کنن بگو ول کن بابا حالا یه دماغه که شکسته دیگه 

2738
خانما ی جوری میگین انگارخونه پدرتون لای پره قو بزرگ شدین خونه شوهر اینقد قروفرمیایین

چرا فکر میکنین پر قو نبودیم 

به شخصه از پدرم به تعداد انگشتای دست هم کتک نخوردم 

دوما حق درس و تحصیل داشتیم 

سوما کسی نمیومد دم به دم داوری و قاضی گری کنه و پسرشو بخواد شیر کنه روی ما

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

من جدیدامیزنم

مادرشوهرو.....نداره

همه رومیزنم بجزهمسرم وبچه هام😁😂🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
خانما ی جوری میگین انگارخونه پدرتون لای پره قو بزرگ شدین خونه شوهر اینقد قروفرمیایین

خونه پدر کتک نخوردیم و آزادی هم داشتیم 

بعدشم پس اکر خونه پدر اوضاعمون خراب بود شوهر هم باید مارو بدبخت کنه بگه خونه باباتم همین بودی؟؟

شما ها انسانید با این رفتار و طرز فکر؟؟

2706