2733
2739
عنوان

اگه ناامیدی بیا

162 بازدید | 24 پست

دو سال پیش که مشهد رفته بودم ، اعتقاد چندانی نداشتم .. با خودم میگفتم خب خدا هست دیگه چه نیازی به واسطه هست ؟! اما خب هر طور بود با خانواده راهی مشهد شدم .. وقتی برای زیارت حرم امام رضا رفتم نمی دونم چه اتفاقی افتاد اما بغضم گرفت و تا تو صف بودم فقط حرف زدم و گریه کردم من اونجا به آقا قولی دادم و ازش خواستم برای چیزی از خدا برام خواهش کنه .. بعد از یک هفته که برگشته بودم به خوابم اومدن و بهم گفتن که زیرت قولت نزنی ، خدا هم همه‌ی گریه هاتو دیده 🥺❤️ قربونش برم چه قدر الان دلتنگش هستم ❤️💝 این رو نوشتم تا بهت بگم باور کن خدا حواسش هست ، این برای خودم هم همیشه یه یاداوری و تسکین دهنده اس

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حاجت گرفتید عزیزم؟ 

هنوز نه عزیزم ، زمان میخواد 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
خداروشکر که حاجت گرفتی گلم 💖

❤️❤️

با دل پاکت برام دعا کن خیلی حالم بده از امام رضا بخوا دستموبگیره جگرم کبابه یاامام رضایه غریب خودت دستم روبگیر😭😭😭😭😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭
2740

واس منم دعا کن.از ی طرف واس نامزدم منم خیلی اقارو واسطه قرار دادم دعا کن بمنم بگه زیر قولت نزنی ومن هر سال میگم الوعده وفا.ولی سلامتی وعمر طولانی نامزدمو مهر تایید بزنه خدا.اشکم در اومد خوش ب سعادتت.دعا کن هم واس نامزدم هم واس مریضمون که هوشیاریش پایینه زیر عمله.دعا کن خدا بماهم لبیک بگه بحق اقا امام رضا،اشکم سرازیر شد.دیگ نا ندارم مشکل و مصیبت پشت مصیبت دار اتفاق میوفته دعا کن طعم خوشبختی هم بچشیم وخدا برام نگهشون داره وطول عمر طولانی بده بهشون با سلامتی

الان ب چی امیدداشته باشیم دقیقا!!!!

من همیشه از خدا گله داشتم که حال بد و گریه های منو نمی بینه اما تو خواب به وضوح بهم گفته شد ، حالا شما دوست نداشتی میتونی ناامیدی رو انتخاب کنی 

با دل پاکت برام دعا کن خیلی حالم بده از امام رضا بخوا دستموبگیره جگرم کبابه یاامام رضایه غریب خودت د ...

برات دعا می کنم عزیزم 🥺 به نیتت امشب قران میخونم هدیه می کنم به امام رضا 

برات دعا می کنم عزیزم 🥺 به نیتت امشب قران میخونم هدیه می کنم به امام رضا 

قربونه دله مهربونت برم آبروم در خطره زندگیم داره از هم میپاشه خستم خسته

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭
واس منم دعا کن.از ی طرف واس نامزدم منم خیلی اقارو واسطه قرار دادم دعا کن بمنم بگه زیر قولت نزنی ومن ...

حتماا عزیزم ❤️🥺 امشب تو رو هم فراموش نمی کنم ، قرآن میخونم از طرفت برای آقا ، تو هم برای من دعا کن ❤️

2706