2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس پیام میده اما بهش دل نده که فقط برای سرکرمی کنارته....بچسب به زندگیت

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2728

یه تاپیک درابن مورد زدم. امتحان شده قبلا.

حتما بخون

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

من سوره واقعه خوندم‌ 

گفتم خدایا اگر صلاحه اونی که دوسش دارم بهم پیام بده 

اگر نه مهرش رو از دلم .... 

سوره واقعه خوندم‌ 

بعدش پیام داد همکارم 

الان شش ساله ازدواج کردیم شکر خدا 

دو بچه داریم 

فقط به خدا اعتماد کن همین 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سوره واقعه خوندم‌  گفتم خدایا اگر صلاحه اونی که دوسش دارم بهم پیام بده  اگر نه مهرش ر ...

فقط با همین سوره ؟ یک بار؟

یعنی اینو خوندی ازدواج کردین

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
فقط با همین سوره ؟ یک بار؟ یعنی اینو خوندی ازدواج کردین

بله البته چند هفته قبل توی حرم امام رضا نماز جعفر طیار خونده بودم برای ازدواج خوب . 

بعد چند هفته به همکارم که اصلا باورم نمیشد 

احساس پیدا کردم 

ولی حس میکردم یک طرفه بود 

این سوره رو خوندم و از خدا کمک خواستم که اونطور شد 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بله البته چند هفته قبل توی حرم امام رضا نماز جعفر طیار خونده بودم برای ازدواج خوب .  بعد چند ه ...

چقدر عالی 

عشقتون پایدار

من دعا کن به عشقم برسم

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.