2737
2734
عنوان

از ازدواجم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 30 پست
خب طلا آوردن عیدی ی دستبند آوردن خواهر طلایی ک شوهر بیاره دیگه انگار پس انداز خودشه عیدی هم کت شلوار ...

کت شلوارو بزار دیوار بفروش

من خیلی چیزی فروختم تا حالا اونجا

بعدم کی گفته مال مرده؟

خب شما چه کادویی مدنظرته همونو بگو دلم میخواد برام بگیری

میشه عکس دستبندتو ببینم 

شهر ما دستبندا خیلی گرون و سنگینه نمیشه کمتر ۳۰ ۴۰ تومن پیدا کرد

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
خب طلا آوردن عیدی ی دستبند آوردن خواهر طلایی ک شوهر بیاره دیگه انگار پس انداز خودشه عیدی هم کت شلوار ...

ولی طلایی ک شوهر بیاره برای توعه نه خودش هدیه ست

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستت دارم ک ثابت کردنی نباشه چ دردی از آدم دوا میکنه اگه هزار بارم بگه.... 

مردا واقعا خیلی هاشون اول ازدواج خیلی ناشی بازی در میارن کم کم ازش بخواه یا بپرس کی تایم خالی داده برید بیرون با هم 

سخت نگیر بذار رو حساب ندونستن

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2728

عزیزم اول ازدواج پیش میاد این دلسردیا خصوصا اگه سنتی باشه ازدواجتون بیشتر 

ولی صحبت کن تو خودت نریز اگه دوست داشته باشه نمیزاره تو دلت ناراحتی بمونه البته توانشم در نظر بگیر 

تو ازدواج سنتی عشق و علاقه به مرور پیش میاد

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

عزیزم کمی دلدار باش 

آماده می‌شدی می‌رفتی بیرون 

باید از مردها بخواهی 

بعضی هاشون بلد نیستن 

اگر شرایطش مالیش خوبه 

بگو میگن فلان رستوران غذاش خوبه  و برید 

همینجور بدون نظر که نمیتونی باشی 

خودت هم تلاش کن 

پیام بده با خوشرویی 

بگو امروز نشد بریم شام بیرون 

فردا بریم

دوست دارن فلان جا شام بخوریم 

گلایه نکن فقط به خواسته هات برس

2738
عزیزم کمی دلدار باش  آماده می‌شدی می‌رفتی بیرون  باید از مردها بخواهی  بعضی هاشون ...

چقد بگم انقد تو پیام گلایه کردم ازش هیچ اتفاقی نیفتاده تا میاد خونمون مادرش سریع زنگ میزنه 

چقد بگم انقد تو پیام گلایه کردم ازش هیچ اتفاقی نیفتاده تا میاد خونمون مادرش سریع زنگ میزنه 

چرا مادرشوهرا اینجورن.خوشبحال خودم ک ندارم.وگرنه دهنم ازینی ک سرویسه سرویس تر بود

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
دستبند ست گردنبندی ک خریدن نهایت 5 گرم باشه 

مبارکت باشه الان اکثرا همینن از بس که شرایط بده و مردم ندارن

زنگ هم بزنه توجه نکن 

بیرون برید 

کم کم همسرت یاد میگیره تعادل ایجاد کنه 

اگر برای زندگیت نجنگی میبازی 

جنگ نرم منظوره نه داد و بیداد 

2706