2733
2739
عنوان

بهش بگم شوهرش داره خیانت می‌کنه یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 48 پست

ن عزیزم ماه پشت ابرنمیمونه بالاخره میفهمه هم دشمن تراشی میشه هم به شوهرش میگه توگفتی هم شوهرت زشت میشه هم نمیدونی عکس العملش چیه یهودیدی گفت میخواستی زندگیموخراب کنی

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه مدرک داری بگو بدون مدرک تو میشی یه آدم بد که میخواد یه زندگی رو بپاشونه من ترجیح میدم با مدرک بهم بگن بدون مدرک قطعا باور نمیکنم.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
سر شوهر خودتم به خطره خانوم با این رفیقش قباحت عمل خیانتو با بازگو کردنش ریخته پس انجام دادنشم براش ...

آره می‌دونی بیشتر چرا میخام بگم چون همش برا شوهر من تعریف می‌کنه حتی از رابطه هاشون

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  
2742
اصلا و به هیچ وجه نگو و رابطتو کلا باهاشون قطع کن کم کم ..همچین آدمی شوهرتم از راه به در میکنه 

خب من ک نمیتونم رابطشو با شوهرم قطع کنم و میاد واسه شوهرم همه چیو تعریف می‌کنه چکار کنم 

2740
آره می‌دونی بیشتر چرا میخام بگم چون همش برا شوهر من تعریف می‌کنه حتی از رابطه هاشون

رابطه شوهرتوقطع کن ولی نگو

من میدونم ک دامادمون ب خاهرم خیانت میکنه ولی چون اصلا نمیتونم ثابت کنم سکوت کردم🥲 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
من میدونم ک دامادمون ب خاهرم خیانت میکنه ولی چون اصلا نمیتونم ثابت کنم سکوت کردم🥲 

من هک گوشی بلدم میتونم یادت بدم 

چجوری آخه دست نمی‌کشه ازش 

خودت دیگه نرواونم کم کم نمیره بگودوست ندارم بااین آدم بگردی چشمش پاک نیست شوهرت دلش بدمیشه دیگه نمیره سمتش بگوهیزه

این جماعت از خدا بی خبر میرن از رابطه هاشون بین دیگران تعریف میکنن تا بقیه رو هم مثل خودشون کنن مثل بقیه موارد..

ب شوهرت هشدار بده بگو آدمی با گاو هم بگرده شاید بوشو نگیره ولی خوشو میگیره مراقب زندگیتون باشید

2706