2737
2734
عنوان

با این شوهر چکار کنم تو روخدا بیاین

383 بازدید | 17 پست

امشب قرار بوده مارو ببره بیرون ساعت ۵ عصر زنگ زدم گفت باشه دیگه هرچی زنگ زدم اصلا جواب نداد حتی پیام دادم درد و خونریزی دارم که ببینم براش مهمم یا نه اصلا جواب نداد حتی جواب پیامم هم نداد دیگه زنگم زدم جوابم نداد رفیقاش مهمتر از ما هستن موندم باهاش چکار کنم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر باهاش صمیمی شو  بیشتر محبت کن شاید درست شد

محبت کردم بهش صمیمی هم شدم باهاش ولی انگار نه انگار میخوام بی محلی کنم باهاش

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2728
شاید مشکلی براش پیش اومده

هچ مرگش نیست

2740
بیشتر باهاش صمیمی شو  بیشتر محبت کن شاید درست شد

به این چیزا ربطی نداره. 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
خودت میرفتی بدون اینکه بگی  گفتم چرا میگفتی زنگ زدم برنداشتی

شب بود ماشین نبود حداقل ۲۰ دقیقه راهه تا تو شهر البته تاکسی بود ولی خب نمیدونم چرا نرفتم 

یادته تو مدرسه بعضی معلم ها میگفتن درس نخونین فلان میکنم بهمان میکنم زیاد میگفت و بچه هام زیاد توجه نمیکردن

اما اون معلمی ک میگفت حرفمو یبار میزنم دیگم تکرار نمیکنم همه ساکت و گوش ب فرمانش بودن

تو زندگی حرفی بزن ک حرمت حرفت بمونه

اگه مطمئنید براش مشکلی پیش نیومده یا کلا عادت همسرتون خودتون حرمت خودتون رو نگه دارید 

یبار زنگ زدین جواب نداد دیگه نباید زنگ میزدین

خودتون یا میرفتید بیرون

یا لباستون درمیوردین و سرسنگین میشدین

التماس و درخواست زیاد کوچیک کردن و بی ارزش کردن حرفتون

خونریزی برای چی ؟پریودی یا باردار ؟

باردارم الکی گفتم

عزیزم ولش کن بهش اهمیت نده  به مردا اعتباری نیست سعی کن یه جوری زندگی کنی که محتاج و وابسته کسی ...

سعی میکنم از این به بعد بهش بی توجه باشم مثل خودش...زیادی محبت کردم هوا برش داشته

2706