2733
2739
عنوان

وسایل برقی بوش

47 بازدید | 7 پست

خانما چند تیکه وسایل برقی بوش رو خریدیم 

تهران بود و بهمون تضمینی و ضمانت اثر انگشتی داد و استفاده کردیم اوکی هستن 

ولی خیلی میترسم خراب بشن میگم نکنه فیک باشن ولی خب پیجشون رو دیدم همه راضی بودن

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا به دل خوش استفاده کنی

مرسی ازت مهربونم قربونت بشم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
2728
تو نت بزن فرق اصل و فیکشون میاد

مرسی گلم 

من همزن خریدم فیک بود فروختم بوش بود ولی همش بو سوختگی میداد به درد نخورد بوش اصلم فکر نکنم دیگه پید ...

مرسی گلم

2738