2737
2734
عنوان

همکلاسی پسرم خیلی اذیتم می کنه

156 بازدید | 8 پست

اینو اولای ترم تو گروه کلاس صمیمی شدیم ، بعد گفتن شما رلین منم از گروه در اومدم 7 ماه نرفتم بعدم که رفتم دیگه نحرفیدم باهاش 

اذیتم می کنه با حرف  با کارای عجیب 

درحالی که رل اینا هم داره خیلی دروغگو  شارلاتان و روباهه

امروز اومد منو تو کلاس دید و رفت بعد یکی از دوستاشو گذاشت کلاس  و خودش نیومد   اون منو خیلی دیده می دونم هیچوقت حسی نداره 

فکر کنم این یادش داد   اونم دوست دخترشو یاد میداد از من می پرسید  بپرس رل داره  بپرس کراشیاب داره

بپرس با فلانی رل بوده 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀این فقط یه نقطه از کاراشه

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

به دوست دختر دوستش پیام بدم  بگم منظورت از اون سوالا چی بود ؟

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به عنوان یه پسر میگم، تا زمانی که شما دختر خانمها تو محیط کار یا دانشگاه و یا هرجای دیگه چراغ سبز نشون ندید و یا اینکه بدون چهارچوب رفتار نکنید هیچ پسری سمت شما نمیاد.یکی دوبار بیاد ببینه راهی وجود نداره می‌ره پی کارش 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2728
بگو ازدواج کردم ب بچه هاتون پخش شه دیگه مدفوع میل میکنه بیاد سمتت

مثلا من به یکی میگم ازدواج کردم بشوخی

طرف هم می دونه شوخی می کنما

این میاد میگه کیه من اسم یجای مسخره رو گفتم خیلی وقت پیش  اومد انقد سوال پیچ کرد زن اونی شدی که موهاشو بوره و ... سوالای چرت بعد اخرشم میگه دیدی دروغ میگی

به عنوان یه پسر میگم، تا زمانی که شما دختر خانمها تو محیط کار یا دانشگاه و یا هرجای دیگه چراغ سبز نش ...

بعضیا خوششچن میاد اذیت کنن باور کن

۶سال دانشگاه بودم خودم می‌دونم چه خبره.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
مثلا من به یکی میگم ازدواج کردم بشوخی طرف هم می دونه شوخی می کنما این میاد میگه کیه من اسم یجای مس ...

شاید میخاد جلب توجه کنه بکشونتت سمت خودش

درکل رو خوش نشون نده وقتی خوشت نمیاد

🌙
2740

ببین رسمی برخورد کن حتی اگه بقیه صمیمی بودن  ولی خشک هم برخورد نکن عادی باش من تو این چند سال همه اول فامیلم خانم بکار میبردن چون بهشون رو ندادم بی ادبی کنن  یا پسر خاله شن و اینجوری هم نبودم بهم بگن از دماغ فیل افتاده عادی بودم