2733
2734

من هفته دیگه ازمون دارم، باراولمه🫢

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)

شهری رو بار اول ولی اون یکی آیین نامه رو بار دوم.😂😂

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله سری اول قبول شی

من اول قبول شدم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

من چهار بار سر چیزای مسخره رد شدم

دیگه الان موندم برم یا ن

یکی نیس ببرتم یکم تمرین کنم منم اعتماد ب نفسم رفته

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
شهری رو بار اول ولی اون یکی آیین نامه رو بار دوم.😂😂

چه عالی😍میگن باراول همه رو رد میکنن🥲من ایین نامه باراول بدون غلط قبول شدم😂

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)

پنجم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2706