2737
2739
عنوان

میشه بگین منظور این آقا از این کارا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 39 پست
اسی بیشتر از اون از اون خوشش میاد 😅

میگم قبل عید پاچمو می‌گرفت از چیش خوشم بیاد😂

زندگی به من آموخت هیچ زندگی بدون درد نیست⚡ هیچ موفقیتی بدون تلاش نیست🎓 هیچ عشقی بدون اعتماد نیست❤️ ولی گاها بالا تر از سیاهی رنگی است و آن رنگ دل آدمه بی وجدانه🙂🖤
اصلا حس خوبی نگرفتم محلش نده اصلا

میشه بگین چرا 

واقعا به یه آدم با تجربه نیاز دارم 

زندگی به من آموخت هیچ زندگی بدون درد نیست⚡ هیچ موفقیتی بدون تلاش نیست🎓 هیچ عشقی بدون اعتماد نیست❤️ ولی گاها بالا تر از سیاهی رنگی است و آن رنگ دل آدمه بی وجدانه🙂🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشته ات پرستاری هست؟ توی پراتیک این اتفاق افتاد؟؟ احتمالا خوشش میاد ازت اما حواستو جمع کن واست حرف د ...

آره تو پراتیک 

نه من که کلا آدم شوخیم با همه و با اونم مثل بقیه رفتار می کنم شاید سنگین تر ولی اون ضایع بازی درمیاره

چی میگن عاشقت شده؟عاشق اصلا رفتاراش اینجوری نیست.ایشون هول هست

پس چه رفتاری عاشقونس ؟

من واقعا بی تجربم نمی دونم چیزیو تشخیص بدم

2728

هر قصد و نیت خیری هم داشته باشه..

بسیار لو لول و‌بی فرهنگه..

من باشم ازش دوری میکنم و حتی توی پرش میرنم و ضایع اش میکنم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
دقیقا

🙏

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا