2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آهنگ غمگین گوش میدم بیشتر ناراحت میشم و در نهایت گریه 

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2738

میرقصم رقص همه چیز رو حل میکنه چالش میرم

یا مدیتیشن انجام میدم 

یا کارتون میبینم برای خودم غذا درست میکنم با خودم درد و دل میکنم گریه میکنم ولی وقت میگیرم مثلاً ۵ دقیقه گریه بعدش انجام کارای مورد علاقم کلا بخوام بگم 

رقص و آشپزی کردن و کارتون دیدن و مدیتیشن کردن جزئی از زندگیم شدن و همشون هم با تلاش کردنه خودم به چالش کشیدن خودمه اینجوریه که آدم باید زندگی کنه بخاطر وجودِ خودش ❤️

موسیقی و گریه

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
خیلی خوبه گریه ادمو سبک می‌کنه این آدما حالتو خوب 

من واقعا مریض میشم اگه خیییلی حالم بد باشه

گریه میکنم غذا نمیخورم معده درد دارم و...

بعدش کم کم خودمو خوب میکنم

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎
2706