2737
2734

من چند روز پیش تولد همسرم بود یه مهمونی خودمونی گرفتم و دختر عمو همسرمو هم چون تازه عروس دعوت کردم که هم پاگشاش کنم هم دور هم باشیم اول اینکه امد گوشیش زنگ خورد و رفت تو اتاق در و بست و با گوشی صحبت کرد انتظار داشتم قبلش بگه بعدم که موقع بریدن کیک بود هیچ کادویی به همسرم ندادن خودش و شوهرش و گفتن ببخشید دستمون خالیه در صورتی که حتما لازم به کادو قیمتی هم نبود...با اینحال موقع رفتنشون بهشون کادو پاگشا و دادم ولی اصلا با رفتارشون حال نکردم بحث کادو نیس کلا از این آدمان که خیلی همه چیشونو میندازن گردن این و اون و خجالت نمیکشن 

اگه امضامو میخونی برای مامان شدنم صلوات بفرس و لایک کن منم برات دعا میکنم🤍🥺 امیدوارم یه روز منم تاپیک بارداری بزنم و بگم بالاخره شد 😍🥰 خدا جونم اگه به صلاحم میدونی نی نی مو برام بفرس سه ساله منتظرشم یا پروردگار من لطفا بذار این انتظار تموم بشه🥺💔یه روز به امید خدا منم امضامو میزنم بالاخره مادر شدم خدایا شکرت🤲🤍😍😭امیدوارم انشالله اون روز نزدیک باشه 🥰😔

تازه عمه همسرمم دعوت بود خونه ام اون شب و هم مارو هم تازه عروس و دعوت کرد برا شام دو روز بعدش الان میگم چیشد

اگه امضامو میخونی برای مامان شدنم صلوات بفرس و لایک کن منم برات دعا میکنم🤍🥺 امیدوارم یه روز منم تاپیک بارداری بزنم و بگم بالاخره شد 😍🥰 خدا جونم اگه به صلاحم میدونی نی نی مو برام بفرس سه ساله منتظرشم یا پروردگار من لطفا بذار این انتظار تموم بشه🥺💔یه روز به امید خدا منم امضامو میزنم بالاخره مادر شدم خدایا شکرت🤲🤍😍😭امیدوارم انشالله اون روز نزدیک باشه 🥰😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهشون گفته بودی تولده؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2728

بنظرم از تازه عروس داماد نباید توقع کادو یا دعوت کردن داشت، جواب تلفن دادن هم از نظر من مشکلی نداشت

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏
بهشون گفته بودی تولده؟ 

اره دو روز قبلش گفته بودم

2738
بنظرم از تازه عروس داماد نباید توقع کادو یا دعوت کردن داشت، جواب تلفن دادن هم از نظر من مشکلی نداشت

یعنی طرف نباید اجازه بگیره بره اتاق شخصی یه نفر تازه رفته درو هم ببنده؟

شما حسن نیتت رو نشون دادی، من بعد زیاد باهاش گرم نگیر، دعوت و ... نکن.

نظرم به همین مرسی💚🌹

اره دو روز قبلش گفته بودم

خب خیلی زشته

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

به نظرم مناسب نبود برای پاگشا تولد هم بگیری 

انگار مبادله کالا به کالا شده ولی کار اونا هم زشت بود که کادو نیوردن

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
صحبت کردن با گوشی که بی احترامی نیست حتما نمیخاد تو جمع صحبت کنه مگه موقع کیک بریدن کادو میدن؟😕😕

بحث صحبت با تلفن نیست اون بالا گفتم، بله مگه شما تولد دعوت میشید کادو نمیدید؟ما بعد سرو کیک رسم داریم

2706