2737
2734
عنوان

خانه دارشدن

166 بازدید | 26 پست

خانوما من از خونه مادرشوهر نشینی خسته شدم واقعا تا حالا صدبار تصمیم گرفتم بزارم برم خونه مادرم

هیچ اختیاری از خودمون نداریم هرکس از راه میرسه دربار می‌کنه میاد تو مادر شوهرم ساعت سه ظهر میاد تو سه ساعت میشینه حالا اگر من ده دقیقه برم که اصلا نمیرم هم با چش غره تیکه پاره میکنم ادمو. بخدا دلم خونه از دستشون

خدا ی همسر بی عرضه هم انداخته تو قسمت من گفته گفته بگیر لعنت به این قسمت من

اصلا اهل پس انداز نیست هرچی داره خرج خوراکی می‌کنه تو رو خدا ببین به این آدم چ میشه گفت ی لباس زورش میاد بخره برای خودش

وای واقعا ولخرجی تو این موقعیتا خیلی بده 

ما به سختی تونستیم خونه بگیریم ولی بالاخره شد 

گرچه یکی از ماشینارو طلاهامو فروختیم 

کلی وام گرفتیم ولی شد که از پیش مادرشوهرم بیام بیرون 

هم خودم هم شوهرم خیلی پس انداز کردیم 

باید با شوهرت حرف بزنی قانعش کنی 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای واقعا ولخرجی تو این موقعیتا خیلی بده  ما به سختی تونستیم خونه بگیریم ولی بالاخره شد  ...

دقیقا چند سال پیش ورشکست شد هرچی داشتیم نیست و نابود کرد دو سال بعدش با وام و طلا خودم ماشین گرفتم الان دنبال اینم خونه بخرم ولی خب خیلی سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو خونه پدر همسرم البته خونه مستقل زندگی می‌کردیم.خونه خودشون چند تا فلکه اونورتر.پدر همسرم میومد ی مغازه داشتن سرگرم بود.چسبیده به خونه.یهویی میومد تو حیاط یا حال.منم خب تازه عروس ناراحت میشدم.بعد میرفتم سرکار صبح س۶ و۴۰ میرفتم میگفت کجا میری ظهر برمیگشتم کجا بودی.کلا یکبار ب همسرم گفتم من حوصله جواب دادن ندارم مگه نمیدونه سرکار میرم.بعد دیگه نپرسید.کلا بعد چند وقت رفت.الانم فوت شدن.خدا بیامرز قبلش ی خونه اضافه داشتن فروخت داد به پا و بچه ها همه خونه دار شدیم.

دقیقا چند سال پیش ورشکست شد هرچی داشتیم نیست و نابود کرد دو سال بعدش با وام و طلا خودم ماشین گرفتم ا ...

افرین بهت اینهمه جنم داری خدا به اینجور ادما خیلی یاری رسونه، خونه گرفتن کمی سخت تر از ماشین‌ گرفتنه ولی

ایشالله ایشالله سال بعد این موقع خونه‌ی خودتون باشید از پیش مادرشوهرت بلند شده باشی تاپیک بزنی دارم اسباب کشی میکنم خونه‌ی جدیدم😍

همه تلاشتو بکن با شوهرت حرف بزن از این کاراش دست برداره یا اگ میشه خرج و مخارجارو خودت بگیر دستت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تو خونه پدر همسرم البته خونه مستقل زندگی می‌کردیم.خونه خودشون چند تا فلکه اونورتر.پدر همسرم میومد ...

خدا رحمتش کنه، چقد خوب ک به فکر بچه هاش بوده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من تو خونه پدر همسرم البته خونه مستقل زندگی می‌کردیم.خونه خودشون چند تا فلکه اونورتر.پدر همسرم میومد ...

خدا بیامرزه ولی حریم شخصی نمی‌دونن مادر شوهرم ی خونه داره و زمین دارن چند تا ولی این همسرم راضی نیست بره دنبال کارای زمین حداقل 

والا هرچی بهش میگم میگه نمیشه ولی اون بلد نیست تصمیم گرفتم بندازمش تو قرض و وام 

خوبم فکرت کار میکنه ها😂 

هر کار میکنی ایشالله که موفق باشی❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باورت بشه ما تو ی زیرزمین کوچیکم پرده ها افتاده حق نداریم بیایم بیرون بدون چادر تا میایم تو حیاط ی نفس بکشیم ی نفر مثل علم میاد جلومون وایمیسه

باور کنین همیشه بچه هام مریضن

بخدا من نفرین میکنم 

باورت بشه ما تو ی زیرزمین کوچیکم پرده ها افتاده حق نداریم بیایم بیرون بدون چادر تا میایم تو حیاط ی ن ...

اره میدونم خیلی وضعیت سختیه 

یکی از‌دوستامم وضعیت شمارو داره کلی براش غصه میخورم 🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40