2737
2739
عنوان

اینم از عدالت آموزشی😔

193 بازدید | 10 پست

من یه چندسالی توی تحصیلم فاصله افتاد، بعدش که خواستم ادامه بدم باید میرفتم مدرسه بزرگسالان. ما اینجا مثل روزانه ها نمیتونیم همه درسارو خرداد امتحان بدیم، باید نصفشونو دی و نصفشونو خرداد امتحان بدیم. حالا امسال گفتن که امتحانات نهایی فقط خرداد برگزار میشه، یعنی امتحانایی که تو دی میدیم واسه کنکور صفر در نظر میگیرن، از اون طرف هم اجازه نمیدن همه درسارو تو خرداد پاس کنیم. (امیدوارم گیج نشده باشین دیگه نمیدونم چجوری توضیح بدم شرمنده) 

حالا من میخوام سال بعد که امتحانات خرداد رو میدم، بقیه درسارو هم که دی امتحان دادم رو ترمیم بزنم که حداقل واسه کنکورم صفر حساب نشه. ولی یه نفر تو سایت گفت که از سال بعد دیگه نمیتونی هر چندتا درس که دلت خواست ترمیم کنی، یعنی واسه تعداد درسا محدودیت میزارن. اگه کسی چیزی از این قضیه میدونه که سال بعد ترمیم به چه شکله لطفا بگه. 

من الان باید چیکار کنم؟😭

با همین شرایطی ک داری سعی کن بهترین نمره رو بگیری به هوای ترمیم پشت گوش ننداز...قوانین همیشه در حال تغییرن ولی خب تو با توجه به شرایطت لااقل سعی کن نمرات خوبی بگیری ک اگه تاثیر دادن خوب باشه

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم همه درسا رو میتونی امسال خرداد ثبت نام کنی برای ترمیم معدل و ایجاد سابقه از ۱ اردیبهشتم ش ...

خب آخه من همه درسارو قبلا امتحان ندادم که حالا بیام ترمیم کنم، اینجوری هم میشه؟ من الان یازدهم هستم درسای دوازدهم رو اصلا بلد نیستم که بتونم تو یه ماه جمع کنم 

2728
وا عزیزم چر ناراحتی پس همون سال بعد نهایی میدی دوازدهمتو خب مشکل چیه

ببینید سال بعد من فقط میتونم نصف دروس دوازدهم رو تو خرداد امتحان بدم، اون نصف دیگه که تو دی امتحان میدم چون نهایی نیست تو کنکور واسم صفر در نظر میگیرن 

2738
ینی چی همه دوازهمی ها همه دروس رو نهایی میدن متوجه نمیشم چی میگی

اون دوازدهمی هایی که شما میگی بچه هایی هستن که تو مدارس عادی درس میخونن، کسایی مثل من که تو مدرسه بزرگسالان درس میخونن نمیتونن همه درساشونو تو خرداد امتحان بدن، مثلا دینی و ادبیات و عربی و زمین رو توی دی امتحان میدن، بعدش ریاضی و فیزیک و شیمی و هندسه رو توی خرداد. 

حالا وقتی امتحان نهایی فقط تو خرداد برگزار میشه، پس درسایی که تو دی امتحان بدیم دیگه واسه کنکور تاثیر نداره چون نهایی نیست. 

اوکی؟

آهاا آخه من واسه ترمیم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کردم همه رو شد اینجوریشو نمیددنستم

خیر سرشون اومدن عدالت آموزشی برقرار کنن... 

انقدر ناامید شدم الان دو روزه هیچی درس نخوندم