2737
2739

آغا من دلم میخواد در آینده با یه قاضی ازدواج کنم 😭😂چقدددر این قاضیا باشخصیتن چقدددر موقعیتشون خوووبههه یعنی حتی تو اینستا هم فالوراشون کلییی بهشون احترام میذارن 

الان نیاین بگین قاضیا حقوقشون اله بله دو تا زن میگیرن😂😕من منظورم قاااضی آدم حسااابیه و چشم پاک و عادل 

چطور پیدا کنم😫

کاربرای آقا به هیچ عنوان در تاپیک هایی که میزنم پست و کامنت نذارید و در سایر تاپیک هایی که پست میذارم لایک و ریپلای نکنید😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت دادیار یا قاضی بشو

من رشته ام تجربیه 😂تو مسائل حقوقیم استعداد نداارم

کاربرای آقا به هیچ عنوان در تاپیک هایی که میزنم پست و کامنت نذارید و در سایر تاپیک هایی که پست میذارم لایک و ریپلای نکنید😡
2728
اسی  درخواستت بسته بندی و آماده ارسال هست آدرس بده

نه ممنون  اول باید قیافشو بییبیینم خوشگله یا نه 😍😂😎

2740
برو دم دانشگاهشون غش کن 

دانشگاه علوم قضایی؟😂اونجا دختر راه نمیدن 😭😂

وکیل شو🤣

متاسفانه تو مسائل حقوقی استعداد مستعداد ندارم 😫😂

نه ممنون  اول باید قیافشو بییبیینم خوشگله یا نه 😍😂😎

شانست سوخت

ارسال کردم برای یکی دیگه

ولی مشخصاتش میگم برات دلت بسوزه قبول نکردی

قد190

هیکل عالی رو فرم،سیکس پک دار

چشم طوسی عسلی

پوست برنزه

مو طلایی

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
شانست سوخت ارسال کردم برای یکی دیگه ولی مشخصاتش میگم برات دلت بسوزه قبول نکردی قد190 هیکل عالی ر ...

ای خدا کاش دو دیقه صبر میکردی 😭😭حالا من چه غلطی کنم 😭😂همیشه تو موقعیتای حساس کم شانسی میارم😭😭

2706