2752
2734
من ۲۵ سالمه ازدواج کردم فکر میکنم زوده🤣😑

منم ۲۵ سالمه و تازه عقد کردم

ولی قرار نیس همه مثل من باشن

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

نمیدونم‌اونا مشکل دارن یا ن

ولی همین که تو فکر میکنی از یه متولد ۸۵ از بحث ازدواج عقب افتادی مشکل داری

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه قرار نیست مثل هم زندگی کنن یکی زود ازدواج میکنه یکی درس میخونه یکی هر دو رو همزمان مدیریت میکنه زندگی با وجود این تفاوف ها قشنگه

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
2731

هیییییی

یه14ساله دیدم شوهر کرده بیا و ببین

همه رو 

روی یه انگشت میچرخونه،مادر شوهر و خواهر شوهر و پدر شوهر و خود شوهر هم غلام حلقه به گوش هسن

بعد من با سی سال سن یه دونه از ای کارهای اینو نمیتونم بکنم

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو

منم متولد ۸۵ و متاهلم بخدا اگه ازدواجم دست خودم بود تا ۲۵ سالگی ازدواج نمیکردم  الانم که دیگه هرکی شوهر داره انگار گنج پیدا کرده هرکیو تو اینستا میبینی یه شوهر گرفته دستش و بلاگر شده فامیلای ما هرکی ازدواج کرد بلاگر شد

حامی حیوانات 

ببین این یه دوره ی کوتاهیه که خودت رو با بقیه مقایسه میکنی اصلا هیچ توجهی به اطرافیانت نکن و بزار یه موقعیت مناسب برات پیدا شه 

من دقیقا عین شما حس کردم از هم سن و سالام عقب موندم و ی ازدواج عجولانه داشتم که به طلاق ختم شد تو اشتباه منو تکرار نکن

چون برنامه مشخصی ندارن. حال درس خوندن ندارن. حال اینکه یه هنر یا فنی یاد بگیرن هم ندارن. 

من زود ازدواج کردم ولی کنکور دادم دانشگاه رفتم همچنان برای استخدامی و ارشد میخونم و از ازدواجم پشیمونم ولی بخاطر خانواده ام جرئت ندارم بگم طلاق میخوام و نمیخوامش

2706