2737
2739
عنوان

دادگاه تمکین دارم کمکم کنید

107 بازدید | 5 پست

دوستان سلام من چند روز دیگه دادگاه تمکین دارم خونه مادرشوهرم زندگی میکردم ک خب چون اذیتم میکردن قهر کردم امدم خونه پدرم ،شوهرم رفته الزام به تمکین زده

خونه شوهرم طبقه بالای پدرشوهرمه ک خب نیمه کارست ونمیتونیم بریم توش زندگی کنیم شوهرمم کلی قرض و بدهی داره ک فعلا نمیتونه جدا بشه..خانواده شوهرم کتکم زدن اما من مدرکی ندارم پدر شوهرم همش تهدیدم می‌کنه سابقه ضرب و شتم هم داره تو دادگاه چی ب قاضی بگم ک شکایت تمکین شوهرم رد بشه و بگه شوهرم خونه جدا بگیره ؟

چجوری میتونم سابقه پدرشوهرمو در بیارم و بزارم رو پرونده؟

کاربری دست دو نفره نی نی یار عزیزم تعلیق نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو میتونی طلب خونه جدا کنی از دادگاه.حقو بتو میدن

من نمی‌خوام تو ی ساختمون باشم باهاشون 

پدرشوهرم تهدیدم می‌کنه 

با توجه به اینکه سابقه ضرب و شتم داره این قضیه به من کمکی میکنه؟

کاربری دست دو نفره نی نی یار عزیزم تعلیق نکن 
2731
من نمی‌خوام تو ی ساختمون باشم باهاشون  پدرشوهرم تهدیدم می‌کنه  با توجه به اینکه سابقه ضر ...

ب ای ضرب و شتم باید مدرک داشته باشی. 

ولی چون خونه مستقل زندگی نمیکنین میتونی شکایت کنی

ببین قانونی داریمکه اگر دختر در خانه پدرش امکاناتی داشته یا خانه پدرش بزرگ‌بوده و دختر اتاق جدا داشته میتونه از شوار طلب خونه مستقل و نسبتا بزرگ بکنه و دلیلش هم این باشه که من بخونه مشترک یا خونه کوچیک عادت ندارم باور کن همچین قانونی هست و مرد باید محیا کنه خونه مستقل 

تمکین شامل یسری مسائل میشه کار منزل تمکین زن نیست یعنی اگر کار منزل نکنی عدم تمکین نیست جهیزیه وظیفه مرد است و... برو قانونو بخون الکی سرتو شیره نمالن