2737
2734
عنوان

مدیرم امروز بهم گف حقیر😐💔

221 بازدید | 11 پست

تو قسمت صندوق یه مشکلی پیش آمده بود و مابقی همکارا مقصر بودن و چون نبودن سفید بعدی بودن همه رو روی من خالی کرد تخریبم کرد و ایشون کارتش در اختیار میزاره تا توی اون کارت به کارت بشه ازش پول کشیده بود برای بستن صندوق یهو تو چشام نگا کرد گف زورتون به یه نفر دیگه نمیرسه از من پول کم می‌کنند حقیرا واقعا خداروشکر از اونجا دارم میرم اما دلم شکست اشکم درآمد چجوری تلافی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چی بگم ک معلمم ک مدیرم بود گفت برو گمشو ریخت نحست رو نبینم قبلشم ی کشیده جلو همه خوابوند تو گوشم(پنجم ابتدایی دختر و پسر هم قاطی بود) هیچوقت یادم نمیره من ک ازش نمیگذرم این فقط ی نمونه از بدی هاش بود 🥲

2728
من چی بگم ک معلمم ک مدیرم بود گفت برو گمشو ریخت نحست رو نبینم قبلشم ی کشیده جلو همه خوابوند تو گوشم( ...

واییییی جدییی میگیییییی:(

چقدرررر بعضی آدما بیشورن

2740

مدیر مدرسه ما هم جلو جمع حدود چند دقیقه با صدایربلند منو تحقیر کرد جلوی کل مدرسه خدا ازش نگذره این همه سال گذشته فراموش نکردم

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
واییییی جدییی میگیییییی:( چقدرررر بعضی آدما بیشورن

باور کن ی بارم یکی از پسرا با سنگ محکم زد تو پام خودش همیشه میگفت هر کی اذیتتون کرد بیاین پیش خودم منم بهش گفتم با گریه چون خیلی درد داشتم قوزک پام بود گفت کاش پات میشکست الهی بمیری اصلا جوری رفتار میکرد انگار ارث پدرشو خوردم نمیدونم چ پدر کشتگی با من داشت

مدیر مدرسه ما هم جلو جمع حدود چند دقیقه با صدایربلند منو تحقیر کرد جلوی کل مدرسه خدا ازش نگذره این ه ...

خیلی حس بدیه من خودم هنوز حالم خوب نشده همش به خودم میگم چجوری روش شد اون حرفو بزنه 

باور کن ی بارم یکی از پسرا با سنگ محکم زد تو پام خودش همیشه میگفت هر کی اذیتتون کرد بیاین پیش خودم م ...

چقدررررر عوضییی من نمیدونم این آدما بر چی هستش منکه بابت دل شکسته ام سپردم کارما جوابشو بده