2733
2734
عنوان

دوستان میشه ب این پسره بگین چی بگم

108 بازدید | 4 پست

معلم زبان اسپانیاییمه خودشم امریکاییه

دم دیقه میگه ک سنمون خیلی زیاده و فلان و بمنم برمیخوره

دیشب اسکرینا را گذاشتم گفین بش بگم که من یعالمه معلمای همسن تو دارم و فلان

منم گفتم برگشت گفت ولی من از اونا بهترم...منم گفتم صد در صد تدریست از اونا بهتره بعد برگشت گفت منظورم اون نبود و بگذریم

کامل فهمیدم بش برخورد ولی برام مهم نیست....تنها چیزی ک برام مهمه اینه ک من پول دادم ب این کلاس و چطور ب مامان بابام بگن لغوش کنن..حتی رومم نمیشه مخصوصا بابام

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
اینارو ولش کن hola como estas?😂

Estoy bien cómo estás

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلاساش خوبه حالا؟ 

قبل از این حرفا اره خوب بود...

کلا با منه ایگزمام با اون