2733
2739
عنوان

فقط خانوما بیان پلیز پلیززززززز(آقایون بیان حلالتون نمیکنم :/

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 35 پست
گفتی اقایون نیان ولی مطمئنم تعداد اقایون از خانما بیشتره

چیکار کنم خب به چه زبونی بگم نیان آنقدر نفهم باشن بیان.. چون به شدت بدم میاد راجب این مسائل جز خانوما کسی بدونه 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مشکوک به تبخال تناسلی هستم برات

این دیگه چیه...؟ پریودیمم عقب افتاده چند وقتیه نامنظم شده سر مسائلی 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

جوش ریز نزده؟؟

یا قرمز نشده

من یبار یکی بهم گفت تو تشت اب و سرکه ریختم نشستم توش خیلی بهتر شدم

اونم مشکلش مثل شما بود

در ظلماتِ شب، تنها خـבاست کـہ صـבایت را می‌شنود 🥹✨🌒
2731
جوش ریز نزده؟؟ یا قرمز نشده من یبار یکی بهم گفت تو تشت اب و سرکه ریختم نشستم توش خیلی بهتر شدم او ...

ممنونم. انجام میدم. میشه گزارش بزنین تاپیکم رو؟ 

علائمش قبل از بروز تبخال ها سوزش مور مور شدن تبخالی که به لب میزنه به قسمت  واژن اطرافش میزنه

آها.. میشه گزارش بزنین تاپیکم رو 

2738
منم اوایل عفونتی شدنم اینطوری بودم  اوایل میسوزه ولی بعداً خوب میشه  شورتتو هر روز عوض ک ...

میشه گزارش بزنین تاپیکم رو 

علت گزارش چی بنوسم

هرچی دوست داری فقط گزارش یزننن

2706