2737
2739

خانوما ببخشید شرمنده  من سابقه عفونت نداشتم و ندارم (مجرد ام) 

الان واژنم چند ساعتیه به شدت میسوزه طوری که حتی دهانمم دوساعته میسوزه انگار فلفل ریختم تو دهانم 😐💔توروخدا بگین چیکار کنم... باید زود خوب شم کلی کار عقب افتاده دارم... 

بعدش میشه لطفا گزارش بزنین تاپیکم رو؟ 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سریع برو دکتر 

نمیتونم امشب برم. خطرناکه؟ 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2740
الان ربط واژن و دهانت چیه که هر دو باهم میسوزن؟

نمیدونم به خدا خودمم میوندم... دختر داییم مامایه چندتا راهکار داد ولی بهتر نشدم.. 

جوش یا تاول نزدی

نه اصلا 

2706