2737
2734

من مامان بابام کمک مالی کردن برای خونه خریدن شوهرم خودمم طلا دادم بهش مهریمم سه دنگ خونه دارم الان می‌خوام شوهرم همه خونه رو به نام من بکنه ولی میگ نه فقط سه دنگ 

اینم بگم طلا و کمک مالی روپس فردا قرارع بدیم بهش بنظرتون چیکار کنم ک به نامم کنه پس فردا هم قراره ما پول و طلا بدیم بهش هم اون قراره سند بزنه خونه رو

بهش گفتم الان گفت ن فقط سه دنگ میزنم به نامت

ی خونه دیگم داره اون بنام خودشه من بهش میگم چون اون به نام توعه اینو بزن به نام من کامل میگ ن فقط سه دنگ

مامان بابامم هی در گوش من میگن باید همه رو بزنی به نامت کمکم کنید چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱نداشتن مادرشوهر و خواهرشوهر سلیطه 

۲_یک عدد شوهر زن ذلیل 

۳_دعانویس ماهر 

۴مخلوط موارد ۱ و ۲ و ۳

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731

چه همش چه نصفش 

اگه بخوای طلاقم‌بگیری و یا هرمشکلی پیش بیاد که بازور ازت پس میگیره 

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

سه دانگ منصفانه است 

شوهرم خونه سوم رو به نامم کرد از ترس مالیات

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
2740

همون قدر که پول میدی خونه رو بزن به نامت که انقدرم تو پول دادی خریدی . پسفردا نگه مهریش بوده دادم بهت بخشیده بوده

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم

ای خدا . منم میخوام 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

خب سه دنگ رو دیگه نمیخاد بری مهریه کم کنی چون داری پول میدی دیگه 

من پول نصف زمین رو دادم شوهرم ساخت به نامم بود ولی بازهم رفتم مهریه رو کم کردم من برای آرامش زندگی گذشت کردم چون همسرم آدم خوبی هست 

ولی شما یا نصف اون خونه رو بگیر یا مهریه کم نکن

چه همش چه نصفش  اگه بخوای طلاقم‌بگیری و یا هرمشکلی پیش بیاد که بازور ازت پس میگیره

پس بهتره یه کاغذی مدرکی چیزی بگیره که طلاوپول دادن به داماد که سندخونه بنامش خورده  احتیاط شرط عقله همینجوری برندارین ببرین بدین بهش 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من شوهرم زد ب نامم کامل ولی کلا من ادمی نبودم هی بگم 

اگه میخواستم مدام بش بگم فک میکرد ریگی ب کفشمه شاید لجبازی میکرد، من همین الانشم بش میگم هرموقع نظرت عوض شد بگو برگردونم 

البته اینم بگم چون مرزبان هستش همش نگرانه به اتفاقی بیوفته براش و من اواره انحصار وراثت بشم

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706