2733
2739
من الان پونزده سالمه و معتقدم که یه آدم موفق به کسی نیاز نداره بعد تو..... 🤣

چه قمپز ها که ما در ۱۵ سالگی در نکردیم

بنده به شخصه ۱۸ سالگی با شخص مورد علاقم ازدواج کردم 

و به افکار ۱۵ سالگیم خندیدم 

توهم اینده ای چنین نصبیت باد

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما چه جوری اومدی تو زنونه اقای محترم!

مگ حمومه زنونس ک چجوری اومده  خو سایته همگانی میان دیگ

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
اینجا چرا انقدر همه ازدواجی ان و دنبال اینجور مسائل😅

الان اومدی اعلام حضور کنی ؟

یاد این مردایی افتادم که تو عرپسی مله شونو میکردن تو قست زنونه میگفتن غذا به همه رسید؟ 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2740
شما چه جوری اومدی تو زنونه اقای محترم!

حموم زنونست مگه خانوم

سایت عمومیه عضویت اقایون هم مجازه 

حالا اعتراضی دارید؟ به ادمین بگید😅

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 
چه قمپز ها که ما در ۱۵ سالگی در نکردیم بنده به شخصه ۱۸ سالگی با شخص مورد علاقم ازدواج کردم  ...

من نمیتونم ازدواج کنم چون عاشق یه مشت فوتبالیستم بعد انقدر زیادن نمیتونم از بین یکیشون انتخاب کنم بعد اونام پسرن کلا باید تا ابد روشون کراش باشم 

Football is my life is my love ^^

من یه زمانی انقدر دعا میکردم شوهر کنم الان به قدری پشیموووووونمممممم انقدر پشیمون ک خدا میدونه 

شوهرم نه که بد باشه ها خیلی هم خوبه ینی هم خوبی داره هم بدی خدا که نیست خوب مطلق باشه ولی خیلی پشیمونم کلا با عقد و عروسی سه ساله شوعر کردم نی نی هم دارم وای ک چقدرم از بچه اوردن پشیمونم چرا چون که من یه ادم خیییلی تنبلی بودم و هستم و خیلی خودخاه و به فکر راحتی خودمم الان ک راحتیم خدشه دار شده خیلی ناراحتم واقعا افسرده شدم هعیییی خواهر از الانت لذت ببر بخدا هیچی تو شوهر نیست مردا واقعا بعضیاشون خیلی نفهمن نمیدوندون چتوری باید با زناشون رفتار کنن😑😑

🤍
2706