2733
2739

دانشگاه ما داره یه کارگاه برگزار می‌کنه 

کارگاه فن بیان 

بعد مدرس این دوره آقایی هستش که ( حدود ۱۸ سال از من بزرگتره ) بعد من روش کراش داشتم 

حالا میخام بدونم حالا که شرکت کردن تو این دوره اختیاریه 

آیا من با اینکه می‌دونم ممکنه وقتی ببینمش دوباره علاقم بهش بیشتر بشه شرکت کردنش برام گناهه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیزی که زیاده کلاس فن بیان. اگه کارگاه دانشگاتون نری چیزی نمیشه که 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."

یکم قوی باش ومنطقی تر برخورد کن اخه کسی که 18سال بزرگتره 

و اگر نظر میخوای به نظرم شرکت نکن

اینا همش پیشنهاد دوستانه بود🌿🌹

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
2740
زنگ بزنم چی بگم آخه 😂

بگو دوره کراشم رو برم یا نه 😂

اگه خیلی برات مهمه گناه بودنش بنظرم نرو بذار یه وقت دیگه

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
یا بهترین کار اینه که اصلا تو این دوره شرکت نکنم و زمینه گناه رو هم فراهم نکنم

کراش داشتن به نیت ازدواج  که گناه نیست   اینکه  فکر +۱۸کنی گناهه   اگه مرد یا زن رو کسی کراش نباشن که اصلا ازدواجی پیش نمیاد 

یا بهترین کار اینه که اصلا تو این دوره شرکت نکنم و زمینه گناه رو هم فراهم نکنم

اینطوری ک هم راحت تری هم افکارت بهم نمی‌ریزد

چون در هرصورت ایشون مناسب ازدواج با شما نیستن و فقط افکار و حالات روحی تون بهم میریزه 

روبرو نشدن بهتره ب نظر

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

آره ، من یه خواستگار داشتم زیبا و پولدار و شرکت نفتی ، خونه و ماشینم داشت، ولی چون ۱۳ سال ازم بزرگتر بود جواب رد دادم، این آقا بعد از یک سال دوباره مادرش تماس گرفت و گفت پسرم میگه حداقل شماره تماس مهتاب رو بدید با خودش صحبت کنم شاید راضی شد، با اینکه دوست داشتم باهاش حرف بزنم ولی گفتم نه ،چون مطمین بودم که برای ازدواج نمبخوامش، همون موقع به مادرم گفتم صحبت کردنم باعث گناه میشه چون ازش خوشم میاد، از طرفی اون هم ممکنه با حرف زدن من دلگرم و وابسته بشه و دینش به گردن منی بیاد که از اول مطمئن بودم که نمیخوامش، اینجا هم واجب نیست شما جایی بری که الکی فکر و قلبتو مسموم کنی