2737
2734
عنوان

مادرشوهرم اینا رفتن باغ حتی یه تعارف هم بهم نکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 43 پست

سر بچهات را گرم کن ...پاشو یه کم کتلت بپز ببرید پارک یا سینما یا شهربازی .یا هم بگو بیان با کمک هم کیک بپزید .یا پاشو برو خونه یه فامیلهای خودت ، مادری ، خواهری ، دوستی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا با شوهرت نرفتین؟

گروهشون مردونه هست

راهش هم صعب‌العبور هست من میترسم برم

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
2728

دیگه ازشون انتظار نداشته باش

کاری هم بهشون نداشته باش

شوهر ت اومد، با مادرش صحبت کنه

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!

مقصر خودتون و همسرتون هستین 

خوب همسرتون میرن تور شما نباید برنامه بچینید برای خودتون و بچه‌ها؟شوهرتون باید درمورد باغ رفتن به خانوادش میگفتن که همسر و بچه‌های منم میان که هواسشون باشه 

زنگ زدم بهش آنتن نمی‌داد همه رفتن عشق و حال بچه‌های من بشینن گریه کنن

دستشونو بگیر ببرشون بستنی فروشی ،کافی شاپی جایی نمون تو خونه بچه هات دق میکنن ، یه فیلم از گریه و حرفاشون بگیر شوهرت که اومد باهاش بد اخلاقی نکن ولی گرمم نگیر ، بعد وقتی استراحتشو کرد فیلمو بهش نشون بده ، بگو قرار بود با مادرش اینا برید ولی نبردنتون و بچه ها اینجوری گریه کردن

2740

اگه تو وقتی با شوهرت میری بیرون اونا هم انتظار دارن با خودشون ببریشون میتونی انتظار داشته باشی 

وگرنه نمیتونی از دیگران بیشتر از حدت انتظار داشته باشی 

هر جا برن توام ببرن

بهتر که با این آدم ها نرفتی چون‌ مطمنن خوش نمی‌گذشت یه عصرونه درست کن با بچه آت برو پارک یا شهربازی بعدش هم شام از بیرون بخورین 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ

عمیقا بچه هاتو درک میکنم من خودم تو این سن خانواده مادریم پدری مارو نمی برن‌ماشین نداریم حتی تعارف هم نمیکنن یه روز خیلی گریه کردم هیچ وقت یادم نمیره

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

بچه هارو بردار ببر شام بیرون 

بهتر که رفتن خیلی تحفن بخوای باهاشون بری؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

عزیزم دقیقا فرهنگ غلط ما ایرانی ها همین تعارف

یعنی حتما یکی باید بهمون تعارف کنه اونم چند بار تا قبول کنیم

گلم اونا که غریبه نبودن شما زنگ میزدی راحت هماهنگ میکردی

این درس شد برات که همیشه منتظر نباشی کسی تعارف کنه    

من بیشتر از عاشق شدن در یک نگاه به از چشم افتادن در یک حرکت اعتقاد دارم..                      کاربری دست*دونفر*
2706