2737
2739
عنوان

از چاق شدن زیاد میترسم

63 بازدید | 2 پست

۲۴ سالمه تو بارداری اولم زیاد چاق شدم زیاد هم نتونستم بعدش کم کنم الان بعد ۵ سال دومی رو باردارم هنوز ۸ هفته هستم ۱ کیلو زیاد شدم خیلی استرس میکشم مه زیاد زیاد چاق بشم 

قدم ۱۶۵ وزنم ۸۲ الان

برو دکتر بهت رژیم بارداری بده 

منم همسن شمام تاحالا خواستگار هم نداشتم به خودم امید میدادم هنوز دیر نشده وقت هست الان دیدم خیلی هم دیر شده

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
برو دکتر بهت رژیم بارداری بده  منم همسن شمام تاحالا خواستگار هم نداشتم به خودم امید میدادم هنو ...

تا سنم اینجا رسیده فقط با دکترا و رژیم ها سرکار داشتم خسته بخدا 

دیر نیست من زیاد عجله داشتم انشاالله یک قسمت خوب قسمتت بشع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.