2733
2734
عنوان

کنکور ریاضی از الان میشه؟

101 بازدید | 16 پست

بچها میشه از الان واسه کنکر ریاضی شروع کرد با ساعت مطالعه بالا مثلاً ۸ تا ۱۰ ساعت 

رتبه خیلی خاصی نمیخوام و به رشته خاصی هم علاقه ندارم فقط میخوام دولتی قبول بشم رشته های شناور برم هم مهم نیست 

به نظرتون میشه اگه شروع کنم؟

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره چندمه کنکور 

۷ تیر فک کنم

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2731
برای تیر ماه میشه اما برای اردیبهشت نه

پآیه قوی ندارم البته 

میشه اره

واقعا 

نیازی نیست شیمی حذف کنم به نظرت 

اگه عمومی حذف نشده بود رتبم بهتر میشد چون زبانم خوبه 

اینم شانس من حذفش کردن😐

اره میشه اگه میتونی بری دولتی شهرهای دیگه و رشته های شناور میشه

خودم شهرستانی 

واقعا رشته خاصی علاقه ندارم فقط برام مهمه برم دولتی

به نظرت چه رشته ای راحته برم؟

خودم شهرستانی  واقعا رشته خاصی علاقه ندارم فقط برام مهمه برم دولتی به نظرت چه رشته ای راحته ب ...

ببین رشته های حسابداری و مدیریت ها راحتن و قبولیش یا رشته شما هم خوبه

لطفا لایک نکنید:/
واقعا  نیازی نیست شیمی حذف کنم به نظرت  اگه عمومی حذف نشده بود رتبم بهتر میشد چون زبانم ...

اره چون ریاضی تعداد کمه ب راحتی قبول میشی 

درسای ضریب بالا رو بخون

تست سنوات بزن

ببین رشته های حسابداری و مدیریت ها راحتن و قبولیش یا رشته شما هم خوبه

حسابداری علاقه ندارم واقعا 

کدوم مدیریت به تظرت؟

مالی 

سخت ترینش کدوماس به نظرت 

ببین من یکی هرچی فکر میکنم به هیچ چیزی علاقه ندارم که برم بخونم 😐

سخت ترینش کدوماس به نظرت  ببین من یکی هرچی فکر میکنم به هیچ چیزی علاقه ندارم که برم بخونم 😐

یه رشته ای پس بخون که حتمی کار داشته باشه 

رشته هایی مثل کامپیوتر و حسابداری حتما کار براشون هست

لطفا لایک نکنید:/
2706