2737
2734
عنوان

وام ودیعه

50 بازدید | 7 پست

اولا قولنامه رایگان خودتون میتونید داخل سایت بنویسید و کاملا قانونیه پس 1500 بزنین به جیب. 

دوما سریعتر از همه جاها، براتون هلوگرام صادر میشه و راحت میتونید بانک رو انتخاب کنید.‌

سوما در مرحله اول باید برین داخل سایت مشکن ملی و اونجا درخواست وام ودیعه بزنین و اگر کدپستی تایید بشه بعدش خودتون قولنامه رایگان رسمی داخل سایت بنویسین. 

بنابراین اگه زرنگ باشین لازم نیست پول به بنگاه بدین حتی اگه نمیخواین وام بگیرین. اگه رفتین خونه اجاره کردین، توی اینترنت سرچ کنید سایت خودنویس یعنی قولنامه رایگان. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی این مال سال 1403 هستش یعنی همین امروز من ثبت نام کردم و راحت قولنامه نوشتم بدون هزارتومن پول. 

یه جا رفتم گفت 400 

یکی میگفت 800 

یکی دیگه گفت زیر 1500 قولنامه هلوگرام دار نمی نویسم‌. 

الان که رایگان نوشتم اینقده خوشحالم 😅

2728
راستی این مال سال 1403 هستش یعنی همین امروز من ثبت نام کردم و راحت قولنامه نوشتم بدون هزارتومن پول.& ...

چطور رایگان نوشتی،ما پول پیش نداریم مجبوریم اول اجاره کنیم بعد بخاطر همین باید از طریق بنگاه اقدام کنیم

چطور رایگان نوشتی،ما پول پیش نداریم مجبوریم اول اجاره کنیم بعد بخاطر همین باید از طریق بنگاه اقدام ک ...

بزن اینترنت، سامانه خودنویس

رایگان میتونی اجاره نامه رو بنویسی

2738