2733
2734
عنوان

هیچ جا اندازه آموزش پرورش و فرهنگیان انقد گدا نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1629 بازدید | 111 پست
خب چه فرقی دارن نه من مثلا کنکور رو میگم کنکور هم همینجوری بودم و قبول شدم همشون امتحانن چه فرقی ...

مرسی گلم

کنکور منم نخونده بودم سه هزار اوردم ولی رشته ای میخواسم نشد برم

منابع اصلیش پولی نیس فایل هارو از تلگرام پیدا کرده بودم و پرینت گرفتم نشستم خوندم ولی تست و جزوه رو ...

ممنونم از وقتی که گذاشتی وتایپ کردی 

قبول شدی خبرمون کن 🌿🌹

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا اینقدر غر می‌زنید یکمم خداروشکر کنید این راهیه که خودتون انتخاب کردید و کلی سختی کشیدید تا بهش برسید 

اگه الان بیکار و علاف بودید خوب بود؟پشت کنکور خوب بود؟منت کش پدر و همسر بودید خوب بود؟ مستخدم و نظافتچی بودید خوب بود؟

من سال دیگه کنکور باید بدم هرجا دیدی منو فحشم بده دعوام کن تا برم سر درسم❤️پیشاپیش بخاطر فحش ها ممنونم 
وای نگو ۱۵ تومنننن حقوق میگیرید همش تعطیلییید😂

وای نگو مامانم حکمش دوازده تومنه پرداختیش نه تومن بازنشسته هست وقتی زنای دیگه کاری بجز شوهر کردن بلد نبودن رتبه دورقمی آورده رفته دبیری

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)
خیر رسمی ام دانشجو ام و بزور رفتم سرکلاس بدون حقوق

خب كارورزي ميري

دانشجوي دكتري هم بايد  بره تو دانشگاه تدريس كنه 

كار شما تدريس هست ديگه

دانشجوي دكتري هم قبلا فرض بر اين بود ك ميحواد استاد دانشگاه بشه

زماني. ك من ارشد بودم اين شكلي بود

اجبار نيست بخشي از  رشته و دانشگاهي هست ك انتخاب كردي

دانشجوي پزشكي هم بايد مجبوري بره تو بيمارستان كار كنه خب كارش همينه 

2706