2737
2734

خونوادم از این لیوان شیش تایی ها خریدن بعد من هر وقت از اون لیوانا برمیدارم با ننم دعوای خون وخون کشی میشه

یعنی من به اندازه یه لیوان آب خوری ارزش ندارم؟

مگه یه لیوان شیشه ای چقدر ارزش داره که دله منو بشکونی؟؟؟؟؟

متنفرم از جماعت زنده کشه مرده پرست!

ز هوشیارانه عالم هر که را دیدم غمی دارد & ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد       تو دعات منو دعا کن    صلواتم‌میخوام😏 دستت درد نکنه😏

ولکن بابا هممون همینطوریم مامانای گناهکی ام کل زندگیشون به این چیزا بستگی داره یکم توهم درکشون کن حالا از اون لیوانا برنداری هیچی نمیشه همه این موقعیت هارو گذروندیم دلیل نمیشه اینطور برداشت کنی که ارزش نداری اینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمی‌دونم چرا بعضی ها روی ظرف و ظروف حساس هستند

من اصلا برام مهم نیست

هر وقت هم بشکنه ، فقط بخاطر اینکه باید خرده هاشو جمع کنم ناراحت میشم نه بخاطر شکستنش

همه میتونن موفق باشن فقط کافیه اول تو ذهنشون موفق بشن.

😂😂وایی ننه منم بابا لیوان بلند دوست داشت برای آب هویج بستنی و آب طالبی و اینا مامانم رفت  یه دست شیش تایی گرفت یعنی فقط یه دست می‌زدیم بهش دعوا میشد 😂😂

ولکن بابا هممون همینطوریم مامانای گناهکی ام کل زندگیشون به این چیزا بستگی داره یکم توهم درکشون کن حا ...

آخه گوش کن الان من دلم میخواد تو اون لیوان آب کوفت کنم اگه میخواستن کوفت نکنیم پس چرا خریدن 

لیوان رو اگه استفاده دیگه ای هم میشه کرد عرض کنیم مطلع شیم

ز هوشیارانه عالم هر که را دیدم غمی دارد & ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد       تو دعات منو دعا کن    صلواتم‌میخوام😏 دستت درد نکنه😏
2740
نمی‌دونم چرا بعضی ها روی ظرف و ظروف حساس هستند من اصلا برام مهم نیست هر وقت هم بشکنه ، فقط بخاطر ا ...

منکه جونم در می‌ره برای ظرف حتی میرم میگردم تو ظرفام بعد از دوسال به مامانم میگم مثلاً تو فلان چیزو تو جهزیم برام میخریدی 😁😁

خب یکیش بشکنه ارزش نداره ولی اون ۶تا لنگ میشه هالا ازهمون دم دستی هااستفاده کن چی میشه

چی میشه یه لیوان ۵۰ تومنی چی میشه توش آب بخورم؟؟؟ خدایییی چی میشههه 

چرا بچه ها رو عقده ای بار میاریدددد

آخه گوش کن الان من دلم میخواد تو اون لیوان آب کوفت کنم اگه میخواستن کوفت نکنیم پس چرا خریدن  ل ...

من متوجه حرفت هستم خودم موافق این رفتار نیستم اما میگم اتفاقیه که افتاده خیلی از مادر ها اینطورین چونکه دغدغه هاشون در این سطحه متاسفانه بهتره یکم درکشون کنیم شده که ماهم روی چیزایی حساس باشیم که واقعا اونقدری ارزش نداشته باشن

منکه جونم در می‌ره برای ظرف حتی میرم میگردم تو ظرفام بعد از دوسال به مامانم میگم مثلاً تو فلان چیزو ...

در حدی عاشق ظرف و لیواناتی که لیوانو از دسته شوهر یا هر کسه مهمه زندگیت بکشی؟؟؟ اینقدر لیوان مهمه یعنی؟ یا من براش مهم نیستم

من متوجه حرفت هستم خودم موافق این رفتار نیستم اما میگم اتفاقیه که افتاده خیلی از مادر ها اینطورین چو ...

درک که واقعا نمیشه کرد واقعا تو کتم نمیره لیوان از من مهم تر باشه 

خودت می‌پذیری؟🤣 بخدا به هر کی بگی خندش میگیره 

آقا من فکنم بچت باشم 

منو زاییدی یا لیوانو؟؟

در حدی عاشق ظرف و لیواناتی که لیوانو از دسته شوهر یا هر کسه مهمه زندگیت بکشی؟؟؟ اینقدر لیوان مهمه یع ...

نه دیگ آنقدر یعنی میگم دوست دارم ظرف و ظروف ولی راستشو بخوای همون اول شوهرم زد یه نمکپاشمو شکوندم ناراحت شدم اوهه آنقدر خودم ظرف شیکوندم 

آخه گوش کن الان من دلم میخواد تو اون لیوان آب کوفت کنم اگه میخواستن کوفت نکنیم پس چرا خریدن  ل ...

شاید برای مهمون خریدن 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706