2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ن

عزیزم هر چله ای مخصوص یه حاجت هستش، حاجتت رو خیلی کلی بهم بگو تا راهنماییت کنم حس ششم هفتم دهم اینا الکیه فدات شن

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
کسی نیست☹️

در مورد عشقی هست؟ 

احساس میکنم شکست عشقی خوردی یا نامزدی بهم خورده داری

ادم سهل انگاری هستی 

اوضاع اقتصادیتون بهتر میشه 

یه مشکلاتی هست از صحنه خارج نشو 

با کمک یک دوست به مراد دلت خواهی رسید

فردی وارد زندگیت میشه که زندگیت رو تغییر میده 

ناراحتی هات برطرف میشه 

تا نهایت اخر خرداد ماه یه اتفاقی خوشایند مثل نامزدی یا خواستگاری در خانواده شما رخ میده 

عزیزم هر چله ای مخصوص یه حاجت هستش، حاجتت رو خیلی کلی بهم بگو تا راهنماییت کنم حس ششم هفتم دهم اینا ...

اینجا نمیتونم آخه آشنا دارم تو سایت

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
در مورد عشقی هست؟  احساس میکنم شکست عشقی خوردی یا نامزدی بهم خورده داری ادم سهل انگاری هستی&n ...

منم بگو دعات میکنم 

کنکور امسال چی قبول میشم 

ازدواجم با حسینه؟

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
2706