2737
2739
عنوان

حالم خوب نیست دلتنگم

306 بازدید | 23 پست

دخترا میشه برام دعا کنید 

واقعا حالم خوب نیست

دل تنگ ادم ام ک دوسال با سختی بهش رسیدم 

ولی بعد یک خورده ای همه چی داره تموم میشه 

بقران با سختی رسیدم 

خدایا چرا اینجوری شد 

خداایاااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه تلاشی کردی؟ سعی کردی بحرفی باهاش؟ 

ن هیچ تلاشی نکردم هیچی 

خانواده بد افتاد توی لج 

همه لج کردن همهه 

مادر گیر داد میخام برم دادگاه نظام

چون شوهرم نظامی پدر از پدر مادرش هم حتی شکایت کرده 

شوهرم خیلی بد رفتار کرد با پدر مادرم 

اصلا تو حالت لجنی هستم 

ن هیچ تلاشی نکردم هیچی  خانواده بد افتاد توی لج  همه لج کردن همهه  مادر گیر داد می ...

ببین ناراحت نشیا ولی به خودت بیا 

تو یه شرایط بد اولش عوض اینکه بمونی خونه خودت پاشدی رفتی خودت پدرت مهمون چند روز شوهرت فکر کرده رفتی قهر بعد اونم بی سیاستی کردی پدر مادر و شوهرتو به روی هم اوردی 

توکه قصد جدایی نداشتی چرا گذاشتی برن خانوادت ازش شککایت کنن میدونستی نظامیه براش بد میشه این شکایتا 

این همه مدته یبار نرفتی رودررو گیرش میاوردی حرفاتونو میزدید 

من داستانتونو خوندم قبلا بنظر مقصر شما بودید 

ببین ناراحت نشیا ولی به خودت بیا  تو یه شرایط بد اولش عوض اینکه بمونی خونه خودت پاشدی رفتی خود ...

ارهه میدونم مقصر خودم 

روز دعوا خیلی عصبی بودم خیلی فقط میخاستم جدا بشم 

بعدش واقعا فکر کردم دیدم شوهر واقعا ادم بدی نیست اخلاق خاص بدی نداره 

من الان چیکار کنممممم 

ترخدا راهنمایی کنید من رو

ببین ناراحت نشیا ولی به خودت بیا  تو یه شرایط بد اولش عوض اینکه بمونی خونه خودت پاشدی رفتی خود ...

دقیقا اون این فکر کرده اون کار کرد 

نمیدونم اگه من اون روز خونه پدرم نمیرفتم اینجوری نمیشدد 

اصلا نمیدونم چیکار کنم 

مطمئنم هستم بهش بگم بیا فلان جا ببینمت نمیاد مطمئنم 

2740
ارهه میدونم مقصر خودم  روز دعوا خیلی عصبی بودم خیلی فقط میخاستم جدا بشم  بعدش واقعا فکر ...

بنظر من اشتباهای بزرگی کردید پاشدید رفتید دنبال شکایت و اینا . شما یه ذره فرصت میدید بعد کوش پدراون مطمئن باش شوهرت پشیمون میشد میومد معذرت خاهی میکرد از پدرت

پاشو برو شوهرتو پیدا کن رودررو بشین حرف بزن باهاش از اونجایی که مقصرید ابراز پشیمونی و معذرت بخاه شاید بخشید 

بیشتر از اینم نزار خانواده ات بهم ریزن همه چیو 

غرور بزار کنار دختر اگه واقعا دوسش داری برو پیشش درسته گوشیش خاموشه ولی اول برو پیش مشاور تا همه چی تموم نشده بگو شوهرمو دوسدارم چیکار کنم برگرده .بعدا پشیمون میشی اگه طلاق بگیری 

الان من چیکار کنم برم سرکارش نمیشه 

مادرم ارووم نمیشه از شکایت شون دست نمیکشن  میگه اون از اول نقشه داشت هی میگم نقشه داشت این همه سختی کشید چون با شوهرم از اول لج بود خیلی زیاد 

برم خونه خودم خانوادم کوچیک میشن اونم نمیشه 

من چیکار کنمممم 

بهش پیام بدم اگ جواب نداد چی برم توی خیابون جای ک میدونم رد میشه باهاش حرف بزنم 

یا برم سرکار هیچ بزرگ تری ندارم بره باهاش حرف بزنه ی نفر بود مادرم انقدر دروغ گفت راجبش گفت خب اگه اینجورییه طلاق بگید نمیخاد برگردی درصورتی که اونجوری نبود

خب گوشیش خاموشه ادرس خونشون که دارید اول برو تحقیق کن تو محل ببین کاسه ای زیر نیم کاسه نباشه ببین خانوادش تغییر نکردن خودش با کسی نیس پای زنی دیگه در میون نباشه 

دقیقا اون این فکر کرده اون کار کرد  نمیدونم اگه من اون روز خونه پدرم نمیرفتم اینجوری نمیشدد&nb ...

الان چندماهه اوضاع این مدلیع ؟ 

ببین هرجور شده ببینش خودتو به اب و اتیش بزن ببینیش 

منم بودم نمیومدم زن گی به اون دسته گلی رو خراب کردی بیخود و بی جهت خانواده هارو وارد دعوا کردی

الان چندماهه اوضاع این مدلیع ؟  ببین هرجور شده ببینش خودتو به اب و اتیش بزن ببینیش  منم ...

از ۱۷ اسفند 

بقران من وارد نکردم اون ب پدر مادر بردار گفته بود

من پام گذاشتم خونه گیر داد ببرون طلاق طلاق پدرم عصبی شد درگیر شدن 

بعد اومد قبل عید شورا گفت ن زن مو دوس دارم با سختی بهش رسیدم باید برگرده خونم

ولی ب یکی گفت بود انقدر عذابش میدم بعد طلاقش میدم 

2706