2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ک کلا تو فامیلا کسی بهم رو نمیده انقد ک گوشه گیرم با کسی هم صحبت نمیتونم بشم 🤦🏻‍♀️

کارمم نتونستم ادامه بدم😑

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2740

بعضی جاهام باعث پیشرفتم شده

بخاطر این ویژگی کسی از پشتکارم نترسید و متوجه شدن جاه طلب نیستم و عضو تیم های بزرگ شدم

در کل روی عزت نفست کار کن عزیز 

مثلا ی دفترچه تهیه کن روزی ده ویژگی خوب و کار خوب خودت از کودکی تا الان بنویس حتی اگر کلاس اول ابتدایی دیکته نمره خوبی گرفتی

این خودش ب عزت نفست کمک میکنه 

این تمرین هر روز باید انجام بدین و دوباره لیست خوبی هاتو از اول مرور کنی و روزاته بهش اضافه هم کنی

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
وای چه حیف عزیزم اونوقت واسه چی ولش کردی ؟

واقعا هم حیف.میدیدم همه باهم تو سالن میگن میخندن و میرقصن .با تمسخر نگام میکردن .البته تو خانواده شوهرمم همینه همش پشت سرم حرفه میگن زنه فلانی فک کنیم کم داره.سر همین خجالتی بودنم خیلی ضربه خوردم 🤦🏻‍♀️

هر کاری کردم نتونستم بزارمش کنار

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2706