2737
2739
عنوان

وای بسه

130 بازدید | 18 پست

گوه تو کنکور خسته شدم دیگه نه مث ادم میخونم نه میخوابم

فقط استرس میکشم و ریزش موهام بیشتر میشه دستام سوراخ شدن بس سروم زدم و قرص خوردم

گندش بزنن حالم از خودم بهم میخوره کاش بمیرم راحت شم بره

ک تو این زندگی فقط ی راه برا خلاص شدن وجود داره اونم این لعنتیه برام

از خدا دور شدم هی قول میدم گناه نکنم هی نمازامو سروقت میخونم باز تر زدم توش ن نمازی میخونم ن چیزی

خسته شدم کلافه شدم از همه چیز

کاش بمیرم خلاص شم بره ک دیگ حتی خداهم نمیخواد منو و نمیبخشتم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
منی ک ی هفته دگ کنکور دارم ب کتفم هم نیس

منم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
عزیزم قربونت برم 2 ماه دیگ تمومه سخت نگیر الانم برو بخاب گوشیتم بزار کنار افرین دختر خوب

🥲 بقران انقد دلم میخواد گریه کنم انقد سر شدم هرکاری میکنم حتی گریمم نمیاد

خیلی خسته شدم

وقتی به خودت فشار بیش از حد بیاری همونیاییم که بلدی یادت میره. تلاشت رو بکن ولی به خودت آسیب نزن. بعدم تنها راه موفقیت کنکور نیست. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
وقتی به خودت فشار بیش از حد بیاری همونیاییم که بلدی یادت میره. تلاشت رو بکن ولی به خودت آسیب نزن. بع ...

درسته

ولی برا یکی مث من فقط تنها راهش همینه ‌..

2706