2737
2739
عنوان

کیا دوست دارن اینستاگرام کلا جمع بشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 94 پست

اینستا  گداهاا و گدازاده ها رو معتبر و پولدار کرد.

اونایی که توی لونه سگیشون مستاجر بودن رو صاحب نون و نوا کرد. 

ی عده دلقک تازه به دوران رسیده،  که رنگ پول رو ندیده بودن رو  پولدار کرد. 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝
عزیزم هزاران نفر از طریق اینستاگرام دارن امرارمعاش میکنن تو ایران اگه طرف شوهرش دنبال خانومای باسن گ ...

باسن گنده هیچ ب قول شما تو خیابون میبینه. ی دختری بود مثلا میره تو پیچ دوستاش بعد اونجا با پسرای پیج یا حتی نامزد و همسر دوستاشو پیدا میکنه و دوست میشه. کل دوس پسراش از همین طریقه. ی مدت دنبال پیج دوس پسر من بود ک دوس پسرم پیج نداشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقا بدون زحمت و هیچ هنری به همه چیز رسیدن

اون بی شرفای حرومخور  که تبلیغات  پیجای دروغین انجام میدن.  بدونن که نونی به بچشون میدن از گوشت سگ حرومتره.      ی عده بدبخت ساده گول تبلیغات اینا رو خوردن و پولاشون به فنا رفته. 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝
2728
باسن گنده هیچ ب قول شما تو خیابون میبینه. ی دختری بود مثلا میره تو پیچ دوستاش بعد اونجا با پسرای پیج ...

اگه مجرد باشن جفت شون که مشکلی نیست واقعا 

ولی اگه طرف متاهله فقط تقصیر دختره نیست اتفاقا بیشتر تقصیر اون سست عنصر متاهله

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دختره مجرده ولی واسش متاهل و مجرد فرقی نداره 

خب دختره ادم درستی نیست که حاضره با متاهل هم دوست شه ولی اون مرد متاهلی که با این دختر به زن و زندگیش خیانت میکنه اوضاعش خراب تره

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
ذهن ناخودآگاه خودمونو با اکثرا چیزایی که میبینیم مقایسه میکنه یعنی شما خودتونو با هیچ بنی بشری مقایس ...

نه من حتی یدونه ازااینارا فالورم نمیکنم چون میدونم فقط فقط طاهر زندگیشونه اینه باطنش این نیست برام مهم نیستن

لطفا لایک نکن جوابمو اگه دوست داری بده ولی لایک نکن مرسی قلبم❤️😁
2738

حنا تقی زاده کسی میشناسه چیشد پیشش برگشت یان معلوم نشد باکی نامزد کرده.

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
خوب نرو مگه مجبوری ؟؟ پاکش کن من هر دوسه روز یه نیم ساعت میرم ببینم چخبره بلاگر هم فالو ندارم

سعی میکنم نرم ولی بازم بیکار که میشم میرم....پاک نمیتونم بکنم به خاطر دوستام چون گروه زدیم

وااا عزیزم شما میتونی استفاده نکنی بعدم بلاگرام چرندم همین مردم عادی پولدار و معروف میکنن شما باید یه فکر اساسی برای خود مردم بکنی نه اینستا بدون اینستام بدون ادم ها رفاه بالاتری دارن چه ببینی چه نبینی پس با ناعدالتی این دنیا کنار بیا

2706