2737
2739
عنوان

حرف مهم

80 بازدید | 6 پست

درسته تو ازدواج بحث میشه و... ولی خواهشا اینو جلو بچه ها بروز ندید و جلو بچه به هم بی احترامی نکنید ،احترام مرد اون خانواده رو زن می‌سازه و وقتی اون بچه بزرگ بشه شما هستید که ب بچه هاتون یاد میدید پدر خانواده رو محترم بشمارند یا با بی احترامی با پدر برخورد کنن .... و تو اون سن شما هم ناراحت میشید که پدر خانواده تو خونه نقشش تضعیف شده 

احترام مرد خانواده رو زن خونه می‌سازه، و اینکه پدر بی نقش بشه دودش تو چشم والدین میره هر دو والد....

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پدری که به مادر خانواده احترام نمیذاره اگه توسط اون مادر محترم شمرده بشه بچه ها هم یاد میگیرن که ماد ...

چه بهتر که حواسمون باشه بحث کردنمون چجوریه و به کجا ختم می‌شه و به بحث هامون جهت بدیم (با سیاست) تا از ی موضوع با کمترین آسیب دیدگی ها بیرون بیایم

چه بهتر که حواسمون باشه بحث کردنمون چجوریه و به کجا ختم می‌شه و به بحث هامون جهت بدیم (با سیاست) تا ...

عزیزم این سیاست ها باید دو طرفه باشه اما مردها اینکارو نمیکنن

نمیشه که فقط مادر سیاست به خرج بده و خودشو فدا کنه

مثلا شوهرش سرش داد بزنه و بهش بی احترامی کنه اما اون جواب نده و بحثو عوض کنه

{ خانم هستم }
عزیزم این سیاست ها باید دو طرفه باشه اما مردها اینکارو نمیکنن نمیشه که فقط مادر سیاست به خرج بده و ...

منم منظورم این نیست که با یه مرد حیون آدم زندگی کنه و سیاستی ب خرج بده 

ولی تو رابطه دوتا انسان که نرمال هستن تاثیر جهت دهی زن رو ۷۰٪میدونم ، و معتقدم تو رابطه عادی زن رابطه رو میچرخونه