2733
2739
عنوان

چرا خدا نشسته و تماشا مئکنه شوهرم چه حرفای بدی بهم میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 73 پست
آرزوشه بری؟ یعنی فک میکنی راحت طلاقت میده؟ مهریه میده؟ 

اگه بخوام برم به همون خدا هیچی ازش نمیخوام حتی جهازمم نمیخوام حتی همین طلاهامو هم نمیخوام ازش سیرم و متنفر فقط ترسی که موندم اینه خانوادم دلشون خوشه من خوشبختم 

کرمی مثل این باید از زندگی خارج بشه سریع نباید به دادگاه و اینچیزا بکشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بددهنه دیگه حواست باشه بچه‌دار نشی یه وقت، احترام بینتون از بین رفته از یه مشاور کمک بگیر تلاشتو ب ...

نمیتونم دیگه هیچ تلاشی براش بکنم بیذارم ازش 

خدایا به حق عزیزترینات یا کلا محوش کن یا لالش کن 

به خودمم انگ میزنه همین الانم  به خودم میگه ج،؛ن،:ده   هر،؛زه  بهم میگه خود ارضایی ...

سرامین حرفش زنگ بزن به بابات ببین چی میخواد جواب پدرتو بده 

قول میدم دیگه جرات نکنه این گوه رو بخوره

من بودم میگفتم جنده. مامانته که همه رومثل اون میبینی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
سرامین حرفش زنگ بزن به بابات ببین چی میخواد جواب پدرتو بده  قول میدم دیگه جرات نکنه این گوه رو ...

من بهش میگم اول تا آخرته ولی مگه میفهمه یا حالیش میشه اصلا براش مهم نیست من جی میگم 

خوشم‌نمیاد خبر مرگش صدامونو کسی بشنوه  خودش بی آبروئه براش مهم نیست

ببین حرفای ک بت زده خیلی بدن و تهمت سنگینن تا کی بخوای سکوت کنی فردا ی چیم به خودت میبنده 

خود دانی 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
سرامین حرفش زنگ بزن به بابات ببین چی میخواد جواب پدرتو بده  قول میدم دیگه جرات نکنه این گوه رو ...

دلم نمیاد دل خانوادم خون بشه 

جون فکر میکنن من مشکلی ندارم 

آخ برای دل بدبخت خودم که دارم میسوزم و میسازم 

2740
من بهش میگم اول تا آخرته ولی مگه میفهمه یا حالیش میشه اصلا براش مهم نیست من جی میگم 

زنگ بزن به بابات فقط

ننه باباشو هم صدا بزن هم زمان بیان ببینن چه گوهی بزرگ کردن

آبرو چیه مگه تو این حرفا رو میزنی که می‌ترسی

از الان اینارو میگه حساب کن ده سال دیگه چی میخواد بگه

یا درست میشه یا تموم میشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
دلم نمیاد دل خانوادم خون بشه  جون فکر میکنن من مشکلی ندارم  آخ برای دل بدبخت خودم که دار ...

انقد به افکار دیگران راجع به خودت فکر نکن. درسته قشنگه ولی میدونستی یه جور بیماریه؟ اینکه همش میخوایم ویترین خوبی از خودمون به نمایش بزاریم. تا کی، به چه قیمتی،، بخدا اول و آخر خودت مهمی.. یه روز به این حرفم میرسی،،  کاش دیر نشه

وای.روی هم‌چقد بود منم شوهرم‌چندبار گفته بفروش ماشینو عوض کنم گفتم عمراااا یه گرم نمیفروشم

بخدا برام مهم نیستن اینقد که نق میزد خبر مرگش این از پایه تربیت نشده خبر مرگ خودش و خانوادش 

2706