2737
2739
عنوان

اگه دختر دارین بیاین

139 بازدید | 11 پست

من ۱۷ یا دیگه تقریبا ۱۸ سالمه

از وقتی یادمه سعی کردن مودب ترین آدم بارم بیارن

وقتی جک میگفتم تو جمع هیشکی بهم نمیخندید

یا کلا کسی باهام حرف نمیزد و انگار ادم نبودم حس میکردم نامرئی ام

کوچولو بودم شاید ۵ سال اینا ‌. عاشق رقص بودم‌ ولی کی میومد با من برقصه؟ تازه بعدا هم مسخره ام میکردن که نگاش کن رفته اون وسط داره به بدترین شکل ممکن میرقصه و میخندیدن

از قیافم به شوخی ایراد میگرفتن . 

و الان چیشده؟

من الان وسط یه مهمونی ام که همشون هم سن و سالامن.  همه خوشحالن میرقصن . حرف میزنن . ولی من چی ؟ فک میکنم اگه برقصم همه مسخره ام‌میکنن. آخرین بار ۱۰ سال پیش رقصیدم و اصلا تصورشم نمیتونم بکنم که برقصم

نمیتونم با کسی حرف بزنم بدنم قفل کرده دلم میخواد بزنم زیر گریه. و یه جورایی پنیک شدم.

فقط این نی تو مدرسه وقتی یکی باهام دعوا میکنه من هیچی نمیتونم بگم. هیچ وقت توی هیچ رابطه ای نرفتم. هیچ وقت جلوی هیشکی واینستادم.  هیچ عکسیم‌ننداختم که قیافم کامل توش معلوم باشه 

خواهشا دخترتونو یجوری بار بیارین که حس کنه آسمون دهن وا کرده فقط خودش افتاده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دوتا خاهربزرگتر داشتم همیشه مقایسه میشدم همش تحقیر میشدم از همه بچها لاغرتر وزتر شکل انه شرلی، موهامم مامانم حنا میکرد قرمز میشدن، حق هیچی را نداشتم همش تو کوچه با دختر همسایه بازی همیشه لباس کهنه های خاهر بزرگترها راپوشیدم از بس گفتن حرف نزن نیا پیش مهمونا زشتی الان که سی وخورده ای سالمه هنوز تو جمع نمیتونم راحت حرف بزنم اعتماد بنفسم صفره

میفهممت گلم  شرایط سختی رو گذروندی 

وروحت آسیب دیده و اعتماد بنفس نداری 

بنظرمن تو میتونی تغییر کنی 

نذار قربانی خانوادت بشی 

اونا همین الانم براشون مهم نیست تو خودت باید خودتو دوست داشته باشی 

و تغییر کنی 

بنظر من یکم مطلالعه کن 

تو گوگل یا کتاب 

درمورداعتماد بنفس وشخصیت قدرتمند و ....

حتی دوره های آموزشی  هم هست که به صورت ویس یا کلیپه

بدون آگاهی شاید سخت باشه سعی کن اگاهیتو  بالا ببری و تغییر کنی و به خودت حق زندگی بده 

حقتو بگیر حق طبیعیتو

نذار قربانی شی و نابود شی 

#دختر لر

تو ام مث منی. منم تنهام چون یه جورایی روانیم. من از اول بچگیم تنها بودم چون مامانم نمیزاشت با هم سن و سالام بازی کنم یا حرف بزنم چون ادب نداشتن بیشتر بچه ها الانم همینه نمیزاره با کسی چت کنم الانم که چت میکنم اصن مامانم اینجا نی. کلا در حال حاضر دوستی ندارم و وقتی آدما میان سمتم هول میشم وقتی هول شم یا استرس بگیرم یا عصبی شم خندم میگیره بعد دیگه یارو میره دیگه پشت سرشم نگا نمیکنه 🤣 در کل فقط میتونم مجاری با آدما صحبت کنم نمیتونم چش تو چش شم با آدما خندم میگیره اونام فک میکنن روانیم 😂

تو مدرسه بچه‌ها منو به اسم همون دیوونه هه میشناسن 🤦🤣

Football is my life is my love ^^
2738
من دوتا خاهربزرگتر داشتم همیشه مقایسه میشدم همش تحقیر میشدم از همه بچها لاغرتر وزتر شکل انه شرلی، مو ...

سلام درک میکنم گلم 

ولی بنظرمن خودتو دوست داشته باش 

نذار قربانی بشی 

مطالعه کن یا دوره های اموزشی ببین درمورد اعتماد بنفس و شخصیت قدرتمند و ....

مطمئنم میتونی تغییر کنی و خودتو بسازی 

حقتو از زندگی بگیر نذار قربانی بقیه بشی 

#دختر لر
ولی به قول دوستمون، خودت باید رو خودت کار کنی و آگاهیتو بالا ببری و خودتو بسازی.

من واقعا نمیتونم جلو خندیدنمو بگیرم من عصبی باشم خندم میگیره ناراحت باشم خندم میگیره خوشحال باشم خندم میگیره تو میگی چطوری نخندم وقتی دچار این حسا بشم 

Football is my life is my love ^^