2777
2789

سلام دوستان ۷پیش پدرزنم ومادرزنم به دلیل اعتیاد پدرزنم جدا شدن و۴سالی هست که پدر زنک ترک کردن والان وضعشون خوبه صاحب کسب کار شده وادم خیلی خیلی خوبیه واقعا نمونه نداره خیلی ادم شریفی هس ومن و خانمم هرچقدر به مادرزنم اصرار میکردیم بهش فرصت بده تا ماهم دلمون باز بشه میگفتن کلا از ازدواج متنفرم خلاصه یک دندگی میکردن تااینکه فهمیدم مادرزنم که تو یه تولیدی کار میکنه باصاحب اون تولیدی صیغه نوشتن و۵سال صیغه اون طرف شده وبه طرز ماهرانه ای که هیچکسم نمیدونست منم شانسی فهمیدم صاحب اون تولیدی هم خودش زن بچه داره اونا هم نمیدونن من به مادرزنم خیلیگفتم که این جریان اشتباه و یه روزی وقتی پیر بشی اون مرد. ولت میکنه قبول نکرد حالا موندم چیکار کنم چون این جدا بودن پدر زن ومادرزنم به زندگی منم اخلال وارد کرده دو قطبی شده بنظرتون چیکار کنم این جریان من میدونم خانمم ومادر زنم حتی اون طرف که مادرزنم صیغه اون شده خبر نداره من فهمیدم تورخدا راهناییم کنید زندگیم ازدست میره

شما زندگی خودتونو کنید به اونا چیکار دارین خانم شمام اگه به شما و زندگیتون و روابط زناشوییتون علاقه داشته باشه برای حفظش هرکاری میکنه شما باید خانواده خودتونو نگه دارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا ربطش به زندگی شما و همسرت چیه؟ یکی دیگه رفته ازدواج موقت کرده خودشم راضیه.شمام زندگیتونو بکنید کاری به بقیه نداشته باشید.

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  

در درجه اول که نظر خود مادرزنتون مهمه . خب نمیخواد دیگه لابد با اخلاقای دیگه پدر خانمتون هم مشکل داره . البته که صیغه مرد زن دار شدن خیلی بد بوده ولی دلیلی برای برگشتش به زندگیه قبلیش نیست.  

شما زندگی خودتونو کنید به اونا چیکار دارین خانم شمام اگه به شما و زندگیتون و روابط زناشوییتون علاقه ...

خب اون که نمیتونه تا اخر عمر باهم باشن فردا پس فردا موقع پیری ول میکنع مادر زنم اونوقت...

در درجه اول که نظر خود مادرزنتون مهمه . خب نمیخواد دیگه لابد با اخلاقای دیگه پدر خانمتون هم مشکل دار ...

اخلاق پدر زنم بیست هست اصلا کلا یه چیز دیگست خیلی خوبه

اصلا ربطش به زندگی شما و همسرت چیه؟ یکی دیگه رفته ازدواج موقت کرده خودشم راضیه.شمام زندگیتونو بکنید ...

ربطش اینه وقتی میتونه ازدواج کنه همه‌را خوشحال کنه رفته با یکی صیغه شده اونم یه روزی ول میکنه دا تا اخر که نمیمون چون اگه میخواست ازدواج‌رسمی میشد

ربطش اینه وقتی میتونه ازدواج کنه همه‌را خوشحال کنه رفته با یکی صیغه شده اونم یه روزی ول میکنه دا تا ...

خب ایشون در پی خوشحال کردن همه نیست برای خودش زندگی میکنه شمام برای خودتون زندگی کنید نه دیگران

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
خب ایشون در پی خوشحال کردن همه نیست برای خودش زندگی میکنه شمام برای خودتون زندگی کنید نه دیگران

خب بعد ۱۰سال موقع پیری طرف وقتی ولش کرد کی نگهش میداره چون یه دونه دختر داره که اونم همسر منه