2737
2734

پدر مادر من الان خوبن دودقیقه بعد دعوا...

کتک و کتک کاری نمیکننا بحث میکنم روانی میشی بعد انگار نه انگار 

عاشق هم نیستن من هرگز ندیدم بهم عشق بدن 

قدیما هم که میدونید چجوری زن میگرفتن 

من همیشه میگفتم اگه شوهر کنم بااااید عاشقش باشم 

هرکی اومد خاستگاری رد کردم خونوادمم ازاونا که میخوان دختر شوهر بدن دهن فکوفامیلو ببندن دقم دادن 

اخرم کارخودمو کردم شکر خدا گوش شیطون کرد منو شوهرم عاشق همیم با همه سختی ها 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بابا مامان من هروز قهر بودن.. اما خ همو دوس داشتن وقتی بابام فوت کرد فهمیدم. ای کاش زنده بود هروز بحث میکرد باهامون هروز 😭نبودش خیلی بدتر از قهرو بحثه آدمدبی پشته الان

برا من رابطه خوبی ندارن و ازشون خسته شدم بیشترشم تقصیر مامانمه سر حتی کوچیک ترین چیز غر میزنه و تهشو میکشه به یه دعوای بزرگ خیلی غیر منطقیه

من تو این خونه روانی شدم ازشون خسته شدم

عشق ورزیدن هم که اصلااا تاحالا یبارم پیش نیومده محبت آمیز باشن

پدر و مادر من مثلا دوست شدن و به قول شما اون قدیما و با اون وضع ازدواج، ازدواج سنتی نداشتن

ولی من دیوونه شدم از دستشون

باز الان بهترن 

واقعا بچگی مزخرفی داشتم به خاطرشون

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
2740

من خانوادم همیشه باهم دعوا داشتن حتی نصف شب با صدای دعواشون بیدار میشدم بچه ک بودم

دعواهای شدید،من الان انگار ی ادم مریضم

و متاسفانع کسیم نصیبم شد از بابام بدتر.هی زد تو سرم

الان فقط میخوام خدانجاتم بده جداشم (عقدیم)

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻