2733
2734

ما یه همسایه داریم شوهرش معتاده سر کار نمیره ی دختر۱۵ساله داره ی پسر ۹ساله بعد زنه خودشم هم سر کار میره میگه آرایشگرم دقیق نمیدونم شغلشو بعد این هی دخترشو میفرسه دم در واس هر چیزی که فک کنین از قیچی و چاقو گرفته تا ماست و فلفل دلمه و سیر بعد شوهرمم میگف بده گناه دارن راستش منم فک نکنین آدم خیلی بدجنسیم ولی شما هم اگه روزی چن دفه یکی میومد دم خونتون خسته میشدین

الانم ی ماهیه شارژرشون خراب شده شارژر منو میبرن تا خودم نخوام هم پس نمیدن شارژر صب دس منه شب مال اونا یا برعکس

کار به جایی کشیده که میگن بچتو بده ببریم باهاش بازی کنیم 

شوهرش از شوهرم ۵۰۰گرفته الان شب دخترش پیام داده به عمو بگو داره ی ۵۰۰به ما بده ۲۰ روز برمیگردونیم(بنا به گفته همسایه ها پس نمیدن) تازه گف بابام هم نفهمه 

میدونم خیلی ادم ساده ای هسم خیلیم کم رو ولی دیگه واقعا نمیتونم تحمل کنم

عزیزم حد و حدود مشخص کنید براشون. در حد معقول کمک کنید ولی سواری ندید

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

وای ماهم همجین همسایه ای داشتیم 

یه کاسه ماست بده 

دوتا پیاز بده 

پول بده 

...

شانس اوردیم رفتن اما به مدت محل نذار بگو نداریم و ... بیخیال بشن 

بچه هم دستشون نده زمونه خوبی نیس

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

خدایی خیلی باحالی من اگ جای تو بودم جواب سلامشون روهم نمی‌دادم چه برسه بخوام درو باز کنم تقصیر خودته که از آدل پروتون کردی اینکه ندارن و بی پولی به شما چه ربطی داره آخه اصلا رو نده اشتباه نکن خواهرمن

2706