2737
2739
عنوان

حرف زدن نوزاد ۶ ماهه

140 بازدید | 20 پست

سلام عزیزان 

من دوقلو پسر دارم ۶ ماهه هستن از ۴ ماهگی شروع کردن به صدا در آوردن امروز کامل کلمه نه و ماما  رو تکرار کردن واقعا تعجب کردم آخه میگه بچه ۶ ماهه حرف میزنه

راستی وزنشون هم ۷/۴۰۰ و قدشون ۶۵ بوده میخواستم ببینم خوبه؟ حس میکنم خیلی وزن اضافه نکردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلمه نمیگن عزیزم.این اواهای نامفهوم رو همه بچه میگن.اگه نگن که خدایی نکرده یعنی مشکل دارن

دقیقا

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
2740

این حرف زدن نیست ولی خب صداهایی که از خودشون در میارن گاهی شبیه کلمه میشه 

دختر خواهر منم ۶ ماه و نیمه ماما میگه دادا میگه کلا در حال صدا درآوردنه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

همه چیشون که خداروشکر خوبه 

وزنشون رو هم بهداشت یا پزشک اطفال دقیق تر تشخیص میده و اینکه از نظر ظاهری هم میتونی بفهمی که به اون تناسب موردنیاز وزنی رسیدن یانه 

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
اگه  واقعا راست بگی اینا نزدیک ب نابغه ن

به خدا دروغم چیه امروز داشتم با شوهرم صحبت میکردم کلمه نه رو گفتم اینا هم بعد از من تکرار کردن 

البته من شوهرم با بچه ها خیلی صحبت می‌کنه براشون داستان میگه 

2706